графік по цінам зернових 09.12.2021

Продовольча пшениця

Ринкові тенденції

На 09 грудня гривневі ціни попиту CPT-порт у глибоководних портах зменшились на 250 грн/тонну (2 класу) та 300 грн/тонну (3 класу) у порівнянні з минулою п’ятницею, у доларовому еквіваленті зниження відбулось на $9-10/тонну. Курс гривні до долару знизився до 27,22 грн/дол. Хвилювання імпортерів щодо об’эму пропозиції пшениці на другу половину сезону стає все меншим.

продовольча пшениця

Прогнози

  • Збільшення прогнозу виробництва пшениці в Аргентині та Австралії може виступати фактором тиску. Турція очікує поставку чотирьох панамаксів з аргентинською пшеницею, що зменшить попит у цьому напрямку.

Фуражна пшениця

Ринкові тенденції

На експортному ринку фуражної пшениці спостерігалося зниження цін під натиском сусідніх ринків.

ціни - фуражна пшениця 09.12

Прогнози

  • Сигнали зі сторони ринку пшениці и кукурудзи будуть направляти ціни.

Фуражний ячмінь

Ринкові тенденції

  • На 09 грудня, ціни попиту на український ячмінь CPT глибоководні порти залишилась на рівні $274/тонну, що на $2 більше проти минулої п’ятниці. Невеликий рівень пропозиції підтримує ціни. На 30 листопада Україна вже експортувала 83% ячменю від прогнозу. 

ячмень 09.12

Прогнози

  • Обмежена пропозиція надає підтримку цінам.

Фуражна кукурудза

Ринкові тенденції

На 09 грудня, ціни попиту на українську кукурудзу CPT глибоководні порти зменшились залишились на рівні $260-262/тонну, що на $7 менше проти минулої п’ятниці. Велика кількість пропозицій (український мінсільгосп очікує рекордний збір врожаю у розмірі 40 млн. тонн) і невеликий попит тиснуть на ціни.

кукуруза ціни 10.12.2021

Прогнози

  • Логістичні проблеми, що спостерігаються на сьогоднішній день можуть призвести до затримання поставок у порти України, що обмежити цінові втрати у сегменті.

Нижче представлено ціни на зернові в регіонах України