Для розширення можливостей ГК «G.R. Agro» в галузі логістики у 2019 році було прийнято рішення про будівництво терміналу з перевалки зернових та олійних культур з автомобільного на водний транспорт.

01.07.2020 року комплекс був введений у тестову експлуатацію та 03.08.2020 року було відвантажено першу баржу. Після проведення всіх пусконалагоджувальних робіт термінал працює у безперервному режимі як для власних потреб ГК «G.R. Agro», так і для наших партнерів.

Для забезпечення максимальної гнучкості роботи комплексу та можливості акумулювання обсягів зерна з подальшим вивезенням на термінал місце для його будівництва було обрано у 48 км від Вільногірського елеватора –  одного з найбільш модернізованих елеваторів ГК «G.R. Agro». 

Термінал розташований у с. Бородаївка, Верхньодніпровського району, Дніпропетровської області.

Майданчик знаходиться за межею населеного пункту, що дає змогу цілодобової роботи. Він має зручний під’їзний шлях від траси Н-08, на якому в очікуванні може перебувати до 40 транспортних засобів.

Комплекс обладнаний автомобільними вагами з довжиною платформи 18 метрів і вантажністю 80 тонн.

Лабораторія підприємства повністю оснащена всім необхідним для проведення базових аналізів зернових і олійних культур, програмним комплексом для забезпечення автоматизованого зважування та прикріплення аналізних карток без участі людини, що ліквідує ризики маніпуляцій.

У лабораторії також обладнана зона для роботи представників сюрвеєрських компаній.

Перевалка на річкові судна проводиться зі самоскидного автотранспорту із заднім вивантаженням. Номінальна потужність перевалки 350 тонн/год, норма навантаження на водний транспорт 1000–1500 тонн/добу. Глибина в зоні навантаження: 3,8–4,2 м. Довжина причалу: 120 м.              

Для зручності наших клієнтів на терміналі також забезпечуються такі послуги:

  • перевалка зернових і олійних культур за єдиним тарифом: елеватор – перевезення на термінал автомобільним транспортом – перевалка з автомобільного на річковий транспорт;
  • фрахтування флоту;
  • організація сюрвеєрського супроводу;
  • довантаження флоту, який був частково завантажений на іншому терміналі;
  • організація перевалки з річкового водного транспорту на морський водний транспорт безпосередньо біля причалу або на рейді портів України.
готові до вигідної співпраці?
Подзвонити Подзвонити Написати