«G.R. Agro» проводить на регулярній основі закупівлю кукурудзи на елеватори компанії.

Ціна закупівлі 1 тонни кукурудзи на елеваторах компанії «G.R. Agro»

Актуальні ціни: 29.03.2023

Інгулецький елеваторВільногірський елеваторВарварівський елеваторРоздорський елеваторПришибський елеваторБазисні показникиБазисні показники
КультураПДВ/без ПДВПДВ/без ПДВПДВ/без ПДВПДВ/без ПДВПДВ/без ПДВВолога, %Смітна домішка, %
Кукурудза-----14.5%2%

*Ціна дійсна за відповідності товару базисним показникам.
**Ціна в таблиці вказана у національній валюті України

Закупівельні ціни на основні сільськогосподарські культури вказані за умови відповідності товару базисним показникам за якістю.

Якісні показники кукурудзи на елеваторах «G.R. Agro»:

 • Вологість – не більше 14%
 • Сміттєві домішки – не більше 2%
 • Зернова домішка – не більше 10% (з яких битих не більше 5% і пошкоджених зерен не більше 5%)

Способи розрахунків з контрагентами із закупівлі кукурудзи

Ціни на сайті встановлюються у гривні з урахуванням ПДВ та без урахування ПДВ за 1 тонну кукурудзи. Розрахунки з контрагентами здійснюються за фактом поставки товару на елеватор згідно з реєстром приймання товару.

Що впливає на формування ціни на закупівлю кукурудзи в Україні?

Кукурудза – це основне фуражне зерно, яке вирощують у світі. Обсяги її виробництва постійно збільшуються, що залежить насамперед від високого попиту. В Україні обсяг виробництва кукурудзи за останній рік практично досяг рекордного значення – приблизно 30 млн т, що свідчить про підвищення врожайності і збільшення посівних площ. Останнім часом у світі спостерігається тенденція до зростання обсягів виробництва кукурудзи. З кожним роком «G.R. Agro» закуповує все більші обсяги цієї культури, встановлюючи найбільш вигідні ціни на кукурудзу за тонну.

Як найбільш вигідно продати урожай?

Найвигіднішими варіантами продажу зерна кукурудзи за кордон є такі, як експорт кукурудзи з поля, завезення на елеватор або безпосередньо в порту.

Перший варіант передбачає низку труднощів, наприклад, вибір найбільш вигідної пропозиції від покупця, запекла конкуренція, різні ситуації на ринку і проблеми з документацією.

Другий варіант найчастіше пов’язаний з необхідністю в оборотних коштах або недостатньою кількістю потужностей для зберігання. Однак за допомогою компанії «G.R. Agro» можна вигідно продати кукурудзу за найкращими умовами.

Переваги роботи з компанією «G.R. Agro»

 • Представленість компанії на внутрішніх і зовнішніх ринках дає можливість формувати і своєчасно оновлювати найвигідніші ціни на основні культури для виробників.
 • Надаємо швидкий сервіс з акредитації та формування договірної бази для постачальників сільськогосподарської продукції.
 • Гнучкість у прийнятті рішень в питаннях закупівлі та поставки на елеватори.
 • Присутність у всіх регіонах України. Оперативне узгодження контрактів і оплат.
 • Наявність власного логістичного парку забезпечує швидку поставку автотранспорту під навантаження. Як наслідок, оперативне надання передоплати за партію за контрактом.
 • Лояльні ціни на послуги елеваторів: тарифи на приймання, очищення, сушіння, зберігання і відвантаження товару.
 • Надання можливості продажу товару на елеваторах компанії «G.R. Agro» мультинаціональним компаніям і переробникам сільськогосподарської продукції.
 • Забезпечуємо повний цикл продажу товару «від поля до порту» на умовах: EXW, FCA, CPT, DAT, DAP, FOB.

 

 

 
готові до вигідної співпраці?
Подзвонити Подзвонити Написати