«G.R. Agro» проводить на регулярній основі закупівлю кукурудзи на елеватори компанії.

Ціна закупівлі 1 тонни кукурудзи на елеваторах компанії «G.R. Agro»

Актуальні ціни: 27.09.2021

Інгулецький елеваторВільногірський елеваторВарварівський елеваторРоздорський елеваторПришибський елеваторБазисні показникиБазисні показники
КультураПДВ/без ПДВПДВ/без ПДВПДВ/без ПДВПДВ/без ПДВПДВ/без ПДВВолога, %Смітна домішка, %
Кукурудза7400/62007250/61507150/60607150/60607250/615014%2%

* Ціна дійсна за відповідності товару базисним показникам.

Базисні показники якості кукурудзи

Закупівельні ціни на основні сільськогосподарські культури вказані за умови відповідності товару базисним показникам за якістю.

Якісні показники кукурудзи на елеваторах «G.R. Agro»:

 • Вологість – не більше 14%
 • Сміттєві домішки – не більше 2%
 • Зернова домішка – не більше 10% (з яких битих не більше 5% і пошкоджених зерен не більше 5%)

Способи розрахунків з контрагентами із закупівлі кукурудзи

Ціни на сайті встановлюються у гривні з урахуванням ПДВ та без урахування ПДВ за 1 тонну кукурудзи. Розрахунки з контрагентами здійснюються за фактом поставки товару на елеватор згідно з реєстром приймання товару.

Що впливає на формування ціни на закупівлю кукурудзи в Україні?

Кукурудза – це основне фуражне зерно, яке вирощують у світі. Обсяги її виробництва постійно збільшуються, що залежить насамперед від високого попиту. В Україні обсяг виробництва кукурудзи за останній рік практично досяг рекордного значення – приблизно 30 млн т, що свідчить про підвищення врожайності і збільшення посівних площ. Останнім часом у світі спостерігається тенденція до зростання обсягів виробництва кукурудзи. З кожним роком «G.R. Agro» закуповує все більші обсяги цієї культури, встановлюючи найбільш вигідні ціни на кукурудзу за тонну.

Як найбільш вигідно продати урожай?

Найвигіднішими варіантами продажу зерна кукурудзи за кордон є такі, як експорт кукурудзи з поля, завезення на елеватор або безпосередньо в порту.

Перший варіант передбачає низку труднощів, наприклад, вибір найбільш вигідної пропозиції від покупця, запекла конкуренція, різні ситуації на ринку і проблеми з документацією.

Другий варіант найчастіше пов’язаний з необхідністю в оборотних коштах або недостатньою кількістю потужностей для зберігання. Однак за допомогою компанії «G.R. Agro» можна вигідно продати кукурудзу за найкращими умовами.

Переваги роботи з компанією «G.R. Agro»

 • Представленість компанії на внутрішніх і зовнішніх ринках дає можливість формувати і своєчасно оновлювати найвигідніші ціни на основні культури для виробників.
 • Надаємо швидкий сервіс з акредитації та формування договірної бази для постачальників сільськогосподарської продукції.
 • Гнучкість у прийнятті рішень в питаннях закупівлі та поставки на елеватори.
 • Присутність у всіх регіонах України. Оперативне узгодження контрактів і оплат.
 • Наявність власного логістичного парку забезпечує швидку поставку автотранспорту під навантаження. Як наслідок, оперативне надання передоплати за партію за контрактом.
 • Лояльні ціни на послуги елеваторів: тарифи на приймання, очищення, сушіння, зберігання і відвантаження товару.
 • Надання можливості продажу товару на елеваторах компанії «G.R. Agro» мультинаціональним компаніям і переробникам сільськогосподарської продукції.
 • Забезпечуємо повний цикл продажу товару «від поля до порту» на умовах: EXW, FCA, CPT, DAT, DAP, FOB.

 

 

готові до вигідної співпраці?
Подзвонити Подзвонити Написати