Група компаній «G.R. Agro» заснована в 2005 році в Онтаріо, Канада.

Ми надаємо повний спектр послуг з фінансування, закупівлі, зберігання, транспортування та продажу врожаю на світові ринки. Ми робимо все, щоб національний виробник мав змогу найефективніше працювати та розпоряджатись вирощеним товаром.

Історія компанії розпочалась у 2005 році в Канаді, із торгівлі сільськогосподарськими продуктами на міжнародних ринках. Та маючи українське коріння, ми весь час, аж до 2012 року прагнули розширити свою діяльність на терени історичної Батьківщини.

Історія компанії:

  • 2005 рік – перші успіхи торгівлі сільськогосподарськими продуктами на міжнародних ринках.
  • 2010 рік – компанія розпочала підтримку приватних фермерських господарств в Україні.
  • 2012 рік – успіхи торгівлі на міжнародних ринках та вдала співпраця із українськими фермерськими господарствами спонукають компанію до розширення своєї діяльності в Україні – а саме, торгівля на умовах EXW, FCA, CPT зерном українського походження.
  • 2013 рік – інвестиції у придбання парку спеціалізованої автомобільної техніки для перевезення сільськогосподарської продукції.
  • 2016 рік – придбання часток акціонерних капіталів в елеваторних комплексах Дніпропетровської області. Вільногірський та Інгулецький елеватори в Дніпропетровській області стають основою елеваторної діяльності компанії.
  • 2017 рік – придбання часток акціонерних капіталів в елеваторних комплексах у Верхівцево, Новомиколаївка, Варварівка, Роздори.
  • 2018 рік – переформатування ринку логістичних послуг, потреба у розширенні можливостей перевезення товарів спонукає компанію у більш активне придбання вантажівок зерновозів.

З моменту заснування і понині, ми вкладаємо розум, душу і інвестиції у розвиток операційної діяльності, яка б забезпечила динамічний та ефективний розвиток.

Саме тому на додачу до елеваторної промисловості, ми кожного року збільшуємо автопарк зерновозів, ємність та потужність елеваторів, реалізовуємо такі проекти як термінал з перевантаження зерна з автомобільного на водний транспорт, розширюємо фінансове сприяння виробникам зерна та поглиблюємо співпрацю із партнерами в дотичних галузях.

готові до вигідної співпраці?
Подзвонити Подзвонити Написати