«G.R. Agro» пропонує найбільш вигідні ціни на соняшник в Дніпропетровській і Запорізькій області на елеваторах компанії.  Ми гарантуємо об’єктивний аналіз зерна і швидку приймання.

Ціна закупівлі 1 тонни насіння соняшнику на елеваторах компанії «G.R. Agro»

Актуальні ціни

* Ціна дійсна при відповідністі товару базисним показникам.

Базисні показники якості соняшнику.

Закупівельні ціни на основні сільськогосподарські культури вказані за умови відповідності товару базисним показникам за якістю.

Якісні показники кукурудзи на елеваторах G.R.  Agro:

 • Вологість – 8%
 • Сміттєва домішка – 3%
 • Масляна домішка – 15%
 • Не допускається заражене мікроорганізмами або шкідниками зерно.

Які чинники впливають на закупівельні ціни і збут соняшнику

В першу чергу, закупівельні ціни на цю культуру залежать від обсягу виробництва: великий врожай створює надлишкову пропозицію, що і позначається на його кінцевій ціні.

Існує чітка закономірність у продажу соняшнику: вартість цієї олійної в Україні найбільш висока з нового року і до початку літа, зниження відбувається в кінці літа і на початку зими.  Тобто ціна на соняшник висока тоді, коли запаси на ринку все менше, коли ж є пропозиції нового врожаю – ціна зменшується.

Виробники соняшникової олії також впливають на ціноутворення соняшнику: приблизно 95% зерна переробляється на заводах всередині нашої країни.

Ціна на соняшник визначається наступним рядом факторів:

 1. Прогнозованим обсягом врожаю в країнах-виробниках соняшнику;
 2. Вартістю на інші олійні культури, такі як соя та ріпак;
 3. Метеорологічними умовами;
 4. Цінами на олію і шрот, які є продуктами переробки соняшнику.
 5. Цінами на інші види масел, такі як соєве, рапсове і пальмова.
 6. Цінами на нафту.

Як самостійно і за допомогою трейдера продати соняшник на експорт

В цілому, ми не рекомендуємо займатися експортом соняшника, так як в Україні ця культура підпадає під експортне мито в розмірі 17%.  Крім того, в ряді країн, таких як Туреччина, ви можете зіткнутися з додатковою імпортним митом.  Що зробить експорт цієї культури нерентабельним.

Тим не менш, якщо ви вирішили, вийти на міжнародний ринок може бути складно, тому що слід досконально знати правила світової торгівлі, адекватно оцінити обсяги та якість соняшнику, так як зерно повинно відповідати світовим стандартам.  «G.R. Agro» не радить експортувати невеликі партії соняшнику через високі витрати на транспортування і різні експортні операції.

Не менш важливий крок – пошук покупця.  Відразу знайти надійного і перевіреного контрагента – складне завдання.  Необхідно ретельно підійти до вибору партнера і розуміти всі тонкощі ведення переговорів, розібратися в тексті контрактів, щоб застрахувати себе від різних неприємних ситуацій і підводних каменів.

Як видно, досить складно самому вигідно продати соняшник на експорт безпосередньо, необхідні знання про особливості торгівлі за кордон і вміння вигідно вести переговори з міжнародними контрагентами.

Для мінімізації ваших ризиків і збільшення ефективності реалізації товару за кордон наприклад, радимо звернутися до компанії «G.R. Agro».

Головні переваги роботи з трейдингової компанії як «G.R. Agro»

 • великий вибір фінансових рішень;
 • конкурентоспроможні ціни;
 • мінімізація ризикованих ситуацій;
 • умови поставки на вибір виробника.

«G.R. Agro» при укладанні зовнішньоекономічних контрактів звертає увагу на вигідні ціни і умови поставки як для виробника, так і для посередника, регулярно відстежує ціни в портах, щоб не пропустити вигідну пропозицію.  На підставі цих даних «G.R.  Agro »відстежує цінові зміни протягом поточного сезону і в розрізі попередніх.  Наш досвід і кваліфікація, поряд з докладним аналізом ринку, допомагають приймати найбільш вигідні рішення.

готові до вигідної співпраці?
Подзвонити Подзвонити Написати