«G.R. Agro» пропонує найбільш вигідні ціни на соняшник в Дніпропетровській і Запорізькій областях на елеваторах компанії.  Ми гарантуємо об’єктивний аналіз зерна і швидке приймання.

Ціна закупівлі 1 тонни насіння соняшнику на елеваторах компанії «G.R. Agro»

Актуальні ціни: 31.03.2023

Інгулецький елеваторВільногірський елеваторВарварівський елеваторРоздорський елеваторПришибський елеваторБазисні показникиБазисні показники
КультураПДВ/без ПДВПДВ/без ПДВПДВ/без ПДВПДВ/без ПДВПДВ/без ПДВВолога, %Смітна домішка, %
Соняшник-----8%3%

*Ціна дійсна за відповідності товару базисним показникам.
**Ціна в таблиці вказана у національній валюті України

Базисні показники якості соняшнику

Закупівельні ціни на основні сільськогосподарські культури вказані за умови відповідності товару базисним показникам якості.

Якісні показники соняшника на елеваторах «G.R.  Agro»:

 • Вологість – 8%
 • Сміттєва домішка – 3%
 • Масляна домішка – 15%
 • Не допускається заражене мікроорганізмами або шкідниками зерно.

Які чинники впливають на закупівельні ціни і збут соняшнику

Насамперед закупівельні ціни на цю культуру залежать від обсягу виробництва: великий врожай створює надлишкову пропозицію, що і позначається на його кінцевій ціні.

Існує чітка закономірність під час продажу соняшнику: вартість цієї олійної в Україні найбільш висока з нового року і до початку літа, зниження відбувається в кінці літа і на початку зими.  Тобто ціна на соняшник висока тоді, коли запасів на ринку все менше, коли ж є пропозиції нового врожаю – ціна зменшується.

Виробники соняшникової олії також впливають на ціноутворення соняшнику: приблизно 95% зерна переробляється на заводах всередині нашої країни.

Ціна на соняшник визначається такою низкою факторів:

 • Прогнозованим обсягом врожаю в країнах-виробниках соняшнику.
 • Вартістю на інші олійні культури, такі як соя та ріпак.
 • Метеорологічними умовами.
 • Цінами на олію і шрот, які є продуктами перероблення соняшнику.
 • Цінами на інші види масел, такі як соєве, рапсове і пальмове.
 • Цінами на нафту.

Як самостійно і за допомогою трейдера продати соняшник на експорт

У цілому ми не рекомендуємо займатися експортом соняшнику, бо в Україні ця культура підпадає під експортне мито в розмірі 17%.  Крім того, у низці країн, таких як Туреччина, ви можете зіткнутися з додатковим імпортним митом, що зробить експорт цієї культури нерентабельним.

Однак, якщо ви вирішили вийти на міжнародний ринок, може бути складно, тому що слід досконально знати правила світової торгівлі, адекватно оцінити обсяги та якість соняшнику, бо зерно повинно відповідати світовим стандартам.  «G.R. Agro» не радить експортувати невеликі партії соняшнику через високі витрати на транспортування і різні експортні операції.

Не менш важливий крок – пошук покупця.  Відразу знайти надійного і перевіреного контрагента – складне завдання.  Необхідно ретельно підійти до вибору партнера і розуміти всі тонкощі ведення переговорів, розібратися в тексті контрактів, щоб застрахувати себе від різних неприємних ситуацій і підводних каменів.

Як видно, досить складно самому вигідно продати соняшник на експорт безпосередньо, необхідні знання про особливості торгівлі за кордон і вміння правильно вести переговори з міжнародними контрагентами.

Для мінімізації ваших ризиків і збільшення ефективності реалізації товару за кордон радимо звернутися до компанії «G.R. Agro».

Головні переваги роботи з трейдинговою компанією як «G.R. Agro»

 • великий вибір фінансових рішень;
 • конкурентоспроможні ціни;
 • мінімізація ризикованих ситуацій;
 • умови поставки на вибір виробника.

«G.R. Agro» під час укладання зовнішньоекономічних контрактів звертає увагу на вигідні ціни та умови поставки як для виробника, так і для посередника, регулярно відстежує ціни в портах, щоб не пропустити гарну пропозицію.  На підставі цих даних «G.R. Agro» відстежує цінові зміни протягом поточного сезону і в розрізі попередніх.  Наш досвід і кваліфікація, поряд з докладним аналізом ринку, допомагають приймати найбільш вигідні рішення.

 
готові до вигідної співпраці?
Подзвонити Подзвонити Написати