«G.R. Agro» проводить на регулярній основі закупівлю пшениці на елеватори компанії.

Ціна закупівлі 1 тонни пшениці на елеваторах компанії «G.R. Agro»

Актуальні ціни: 03.06.2023

Інгулецький елеваторВільногірський елеваторВарварівський елеваторРоздорський елеваторПришибський елеваторБазисні показникиБазисні показники
КультураПДВ/без ПДВПДВ/без ПДВПДВ/без ПДВПДВ/без ПДВПДВ/без ПДВВолога, %Смітна домішка, %
Пшениця 2 кл-----14%2%
Пшениця 3 кл-----14%2%
Пшениця 4 кл-----14%2%

Завдяки великій врожайності пшениці, Україна відома в світі як аграрна країна. З кожним роком показник врожайності тільки збільшується, а внутрішній ринок не потребує настільки великих обсягів продукції, тому левова частка реалізується на світовому ринку.

Значна частина фуражної пшениці вирощується в Одеській області. Даний вид зернової культури призначений для тваринництва і не використовується в продовольчій сфері. Група фуражної пшениці визначається рівнем вологості, який не повинен перевищувати показника 15%.

Закупівельна ціна на пшеницю в Одеській області є однією з найвищих. Її формування може залежати від різних факторів. Але, вигідно реалізувати фуражну пшеницю аграрій може тільки при відповідності продукції базисним характеристикам.

Що впливає на формування вартості пшениці

В першу чергу формування вартості даної культури здійснюється з урахуванням ситуації на ринку, врожайності, погодних умов, попит та пропозицію.
Реалізація пшениці відбувається протягом усього року і в залежності від періоду продати пшеницю в Одеській області можна за різною ціною. Вартість пшениці може залежати і від її товарного вигляду, а саме від наступних факторів:

 • Вологості. Має поряд з температурою велике значення для зберігання зернової культури і її життєздатності. Надмірний рівень вологості можна визначити на дотик. Але, достовірний показник можна отримати тільки при приміщенні зразка у волого і повітронепроникну упаковку.
 • Запах. Зернова продукція не повинна мати запах гнилі або цвілі. Ідеальним можна вважати запах, який схожий на аромат соломи. Наявність неприємного несвіжого запаху може говорити про те, що зернова культура зберігалася в неправильних умовах при підвищеному рівні вологості.
 • Однорідність. Кожен сорт пшениці характеризується певною формою і розміром зерен. Якщо даний показник не врахований, це може означати змішування різних сортів пшениці, що знижує її якість.
 • Наявність домішок. Якщо в продукції спостерігається велика кількість маленьких каменів, що підгоріли зерен, зерен інших культур – це ускладнює процес очищення пшениці і робить її більш дешевою.
 • Колір. Допускається незначна відмінність в кольорі при різних типах сушки. Значної відмінності відтінку пшениці від характерного певного сорту може привести до погіршення якості продукції, і її здешевлення.

Як продати пшеницю вигідно

Кожен фермер прагне досягти найвищого прибутку при мінімальних витратах. При цьому отримання великого врожаю ще не є гарантією його ефективної реалізації. І після закінчення збиральної кампанії стає актуальним питання, як найбільш вигідно продати урожай.

Через відсутність власних сховищ досить часто вітчизняні виробники продають продукцію в перший місяць після збору врожаю. Через це купити пшеницю в Одеській області дешево можна саме в даний період. У вересні попит на зернову культуру невеликої через це ціна може бути досить низькою.

З року в рік спостерігається тенденція збільшення рівня ціни в весняний період. Через продаж зернової культури в повному обсязі після збору врожаю фермер може втрачати від 20 до 40 доларів за 1 тонну продукції.

Компанія «G.R. Agro» для реалізації пшениці за вигідною ціною рекомендує врахувати наступні рекомендації:

 • вибрати правильний період для продажу пшениці;
 • проаналізувати ціни на світовому ринку;
 • не продавати весь обсяг пшениці в один період.

«G.R. Agro» пропонує вітчизняним виробником вигідні ціни на пшеницю в Одеській області на елеваторах компанії. Ми гарантуємо швидко прийняти продукцію і об’єктивно провести аналіз зерна.

Переваги співпраці з «G.R. Agro»

«G.R. Agro» здійснює свою діяльність на ринку більше 15 років, завдяки цьому ми знаємо, як максимально ефективно реалізувати пшеницю на зовнішньому ринку. Співпраця з нами має багато переваг, серед яких:

 • доступні тарифи на всі елеваторні послуги;
 • оперативна поставка автотранспорту під завантаження, завдяки наявності
 • власного автопарку;
 • наявність великого вибору фінансових рішень;
 • мінімум ризикових ситуацій;
 • гнучкість в прийнятті рішень стосовно поставки і закупівлі на елеватори;
 • можливість реалізації продукції на міжнародному ринку.

Якщо ви прагнете вигідно продати пшеницю на міжнародному ринку з мінімальними витратами звертайтеся до нас. Наш досвід і кваліфікація допоможуть прийняти найбільш вигідні рішення і отримати максимальний прибуток.

готові до вигідної співпраці?
Подзвонити Подзвонити Написати