Кукурудза – найбільш багатоцільова зернова сільськогосподарська культура. Має високу адаптованість до різних агрокліматичних умов. “Цариця полів” – так називають її по всьому світу. У цієї культури високий генетичний потенціал врожайності серед інших зернових культур.

Посіви кукурудзи як один із способів до отримання джерела доходу для багатьох сільгоспвиробників, незалежно від масштабів. У промислових цілях виробництва, у великих країнах кукурудза є сировинною культурою з різноплановим застосуванням, таких індустріях як кормова і харчова, будівельна, фармацевтична, целюлозна.

Вартість кукурудзи сьогодні

Збиральна кампанія кукурудзи почалася у вересні та триватиме до кінця грудня. За даними “Урожай онлайн” в Київській області вже зібрано 803 тис. тонн (42,2% виконання до прогнозу). Середня врожайність становить – 55 ц / га. площа посівів кукурудзи у 2021 в Київській області склала 359,4 тис.га, що на 58,1 тис. га більше, ніж роком раніше. Вартість кукурудзи постійно варіюється, фінальні ціни сезону стануть відомі після повного збору врожаю в регіонах області.

Фактори формують ціну на кукурудзу

Вартість кукурудзи в Київській області залежить від короткострокових коливань цін – це часто походить від реакції ринку на попит і пропозицію, а також від внутрішніх і зовнішніх факторів:

 • Урожайність. Ціни на кукурудзу в основному формуються внутрішнім попитом і пропозицією, а в багатьох випадках і регіональними Умовами в Україні.
 • Метеорологічні умови. Кукурудза – вимоглива культура і любить тепло і вологу. Найкраще вирощувати культуру в теплу погоду і довгі сонячні дні з помірними опадами.
 • Попит і пропозиція. обсяги експорту та імпорту зерна з боку топ виробників кукурудзи, таких як США, Китай, Бразилія, Аргентина, Росія, Єгипет, Іспанія, Іран.
 • Обсяги та своєчасність посівів. На вартість кукурудзи також впливають посіви країн-імпортерів і жаданість продукту в минулі сезони.

Крім того, вартість кукурудзи в Київській області може змінюватися протягом року. При невеликих запасах, починаючи з кінця року і до літа, вартість істотно підвищується.

Що необхідно для продажу кукурудзи?

Існують певні вимоги, яким повинні відповідати приватні особи або компанії, що експортують зерно, кукурудзу та олійні культури вимоги варіюються в залежності від вибору кому будуть здійснюватися продажі кукурудзи. Для того, щоб угода пройшла успішно варто звернутися до професійних, експедиторських компаній, які допоможуть оформити всю необхідну документацію відповідно до вимог ринку:

 • аналіз продукту і видача сертифіката якості
 • заповнення експортної декларації вантажовідправника
 • складання міжнародного контракту
 • оформлення митних документів
 • пошук контрагентів

Експорт неможливий без обов’язкової документації, яку необхідно підписувати, оформляти строго відповідно до Закону.

Продаж кукурудзи на експорт

Щоб уникнути можливих ризиків при експорті кукурудзи, необхідно ознайомиться зі специфікою міжнародного ринку, повністю вивчити покупця і конкурентів, взяти на себе повну гарантію доставлення зерна без втрати якості. Для мінімізації можливих ризиків експорту, виробникам слід звернутися з досвідченим трейдерам.

Головні переваги роботи з компанією” G.R. Agro»

До послуг компанії “G.R. Agro” входить повний комплекс – від фінансування посівної, зберігання врожаю на елеваторах до транспортування зерна та його вигідного продажу на світових ринках.

Завдяки досвіду та злагодженій роботі на світовому ринку зернотрейдер “G.R. Agro”:

 • мінімізує ризики виробників.
 • пропонує вигідні фінансові умови та конкурентні ціни.
 • гарантує якісне зберігання і перевезення зерна.

Компанія “G.R. Agro” орієнтована на те, щоб допомогти виробникам зерна успішно реалізувати результати енергомісткої праці.

готові до вигідної співпраці?
Подзвонити Подзвонити Написати