«G.R. Agro» проводить на регулярній основі закупівлю пшениці на елеватори компанії.

Ціна закупівлі 1 тонни пшениці на елеваторах компанії «G.R. Agro»

Актуальні ціни: 03.06.2023

Інгулецький елеваторВільногірський елеваторВарварівський елеваторРоздорський елеваторПришибський елеваторБазисні показникиБазисні показники
КультураПДВ/без ПДВПДВ/без ПДВПДВ/без ПДВПДВ/без ПДВПДВ/без ПДВВолога, %Смітна домішка, %
Пшениця 2 кл-----14%2%
Пшениця 3 кл-----14%2%
Пшениця 4 кл-----14%2%

Врожайність пшениці в Україні з кожним роком тільки збільшується. Внутрішній ринок країни не потребує настільки великих обсягів продукції, тому частина зернових культур реалізується на зовнішніх ринках.

Луганська область славиться культурою землеробства. А особливо даний регіон має високий показник врожайності фуражної пшениці. Дана група зернової культури призначена для тваринництва і не використовується в продовольчій сфері.

Закупівельна ціна на фуражну пшеницю в Луганській області одна з найвищих в Україні. Даний вид зернової культури має цілу низку переваг, серед яких наявність в складі 11-15% протеїну, високого складу вітамінів В і Е.

Формування ціни на фуражну пшеницю для аграріїв залежить від різних факторів. Відповідність продукції всім базисним характеристикам допомагає фермеру продати пшеницю в Луганській області за вигідною ціною.

Компанія «G.R. Agro» готова допомогти вітчизняному виробнику в ефективній реалізації власної продукції.

Від чого залежить вартість на пшеницю

Формування вартості на пшеницю залежить від великої кількості факторів, серед яких:

 • ситуація на світовому ринку;
 • погодні умови в Україні та країнах експортерах;
 • врожайність;
 • попит і пропозиція;
 • політична ситуація.

Від даних факторів відбувається формування ціни на ринку. А для аграрія вартість пшениці залежить від базисних характеристик серед яких:

 • Рівень вологості. Оскільки як і температура, рівень вологості відіграє важливу роль під час зберігання зерна. Чи не відповідність зі стандартами призводить до погіршення якості продукції, і її здешевлення.
 • Наявність домішок. Згідно з чинними стандартами допускається наявність бур’янистої (5%), мінеральної (1%), зерновий (до 15%) домішки. Перевищення даного показника, наявність великої кількості в продукції каменів, що підгоріли зерен, інших видів зернових культур ускладнює процес очищення пшениці і погіршує її якісні характеристики. А це призводить до погіршення товарного виду пшениці і її здешевлення.
 • Однорідність. Візуально зерна пшениці повинні виглядати однорідними, мати однакову форму і розмір в залежності від сорту. В іншому випадку подібне буде свідчити про змішування різних сортів пшениці і погіршить товарний вигляд продукції.
 • Колір. Повинен відповідати сорту пшениці. Допускається відхилення в залежності від виду сушки.
 • Запах пшениці. Повинен бути приємним і нагадувати аромат соломи. наявність запаху гнилі або несвіжості може свідчити про неправильне зберігання пшениці з підвищеним рівнем вологості.

Як вигідно продати пшеницю в Луганській області

Багато аграрії зосереджені на процесах пов’язаних з вирощуванням пшениці, але отримання хорошого врожаю – не гарантує вигідної реалізації. Після закінчення збиральної кампанії фермер повинен в умовах конкуренції знайти покупця і вибрати пропозицію, яка буде найбільш вигідним.

Ціна на закупівлю пшениці в Україні не завжди дозволяє аграрію отримати максимальний прибуток і при подібному розкладі рентабельність рідко перевищує показник 30-40%.

Компанія «G.R. Agro» готова допомогти вітчизняному виробнику. Для досягнення поставленої мети ми рекомендуємо:

 • правильно вибрати період для реалізації;
 • не продавати весь обсяг продукції відразу;
 • проаналізувати ціни на пшеницю на світовому ринку.

Через відсутність попиту на ринку купити пшеницю в Луганській області за низькою вартістю можна в період збору врожаю. Не всі вітчизняні виробники йдуть на ризик і прагнуть продати урожай відразу після закінчення складальної кампанії. У такому випадку за 1 тонну пшениці вони можуть втрачати від 20 до 40 доларів.

З року в рік, в період з січня по березень спостерігається збільшення вартості пшениці, але щоб почекати періоду зростання ціни, необхідно подбати про зберігання продукції. При неправильному зберіганні зернова культура може втратити свій товарний вигляд, і аграрій зазнає ще більших збитків. «G.R. Agro» готові запропонувати вигідні умови співпраці та доступні тарифи на елеваторні послуги.

Переваги співпраці з компанією «G.R. Agro»

Компанія «G.R. Agro»готова надати цілий спектр послуг, серед яких:

 • фінансування;
 • закупівля;
 • зберігання;
 • транспортування;
 • продаж зернової культури на світовому ринку.

Ми створили умови, які допомагають українському виробнику сільськогосподарської продукції вигідно реалізувати свій урожай на міжнародному ринку.

В ході співпраці, компанія «G.R. Agro» готова гарантувати гнучкість в прийнятті рішень стосовно закупівлі, постачання продукції на елеватори, надати швидкий сервіс по акредитації та формуванні договірної бази для постачальників. Наявність власного логістичного парку дозволяє нам швидко поставляти автотранспорт під навантаження і тим самим оперативно надавати передоплату за контрактом за партію.

готові до вигідної співпраці?
Подзвонити Подзвонити Написати