Плюси введеного закону полягають в мінімізації витрат на амортизацію і заміну зношених деталей транспорту, вибудуваний графік маршрутів водіїв і зміцненню кадрового складу АТП, збільшення середнього плеча доставлення зі 100 км до 350-450 км, підвищення морального духу водіїв, тому що відсутній фактор ризику ДТП через можливі непередбаченого поламання авто в дорозі, безпеку і збереження вантажів на тривалих дистанціях.

Також відзначається істотне поліпшення доріг стратегічного призначення. Своєю чергою введений закон попереджає деформацію дорожнього покриття автотранспортом у зв’язку з перевагами, а також дотримання теплового режиму перевезень.

Вантажопотік компанії автотранспортом в нинішньому сезоні 2021/2022 збільшений у 2 рази в напрямку портів України в порівнянні в минулому роком. З липня 2021 автомобілі компанії проїхали понад 200 тис. км.

G.R. Argo – логістична компанія, оператор автопарку зерновозів, яка максимально швидко забезпечує доставлення врожаю від поля до елеватора і від елеватора до морського термінала. Діяльність компанії спочатку будувалася на принципах “без перевантажень”.

Операційний директор ГК G. R. Agro Артем Ремпен каже, що автопарк групи возить зерно в порти без перевантажень — така позиція власників компанії. І результатом в компанії дуже задоволені.

«Ми маємо дуже позитивний результат в плані ремонтів транспорту, за минулий сезон заощадили на машинах близько 1 млн гривень. Для нашого невеликого парку в 60 машин це істотно».