На елеваторах ГК” G.R. Agro” на старті сезону заготівлі 2021/2022 впровадили для українських аграріїв онлайн-інструмент комунікації з клієнтами – чат-бот.

В рамках програми “Агробізнес на дисплеї” понад 200 користувачів, а саме клієнтів-поклажодавців змогли оцінити переваги системи online оповіщень через месенджери. Дана програма є частиною загальної програми лояльності для сільгоспвиробників “Безкоштовне зберігання”. Станом на 10 вересня в мережі елеваторів укладено понад 200 договорів про безкоштовне зберігання врожаю на елеваторах на весь МР.

Яку реальну користь чат-боти принесуть агробізнесу, розповів Артем Ремпен, операційний директор G.R. Agro.

Аграрний ринок, принаймні в нашому регіоні, можна назвати консервативним: гравці люблять спілкуватися, торгуватися і домовлятися телефоном, це особливий ритуал. Тільки на реальних прикладах в дії ми змогли показати, що агробізнес майбутнього, який хоче бути успішним і ефективним дуже залежить від технологій для управління інформацією. Дуже важливо вдосконалювати програму нам допомагають наші клієнти. Ми відкриті до пропозицій та ініціатив з боку партнерів і клієнтів. Головне завдання-універсальність і ефективність online інструментів в рамках загальної стратегії діджитал трансформації.

Перевагами впровадження цієї програми для клієнтів елеваторів, перш за все є:

  • Відсутність людського фактора, зокрема, помилок при подачі інформації, бо все передається з облікових систем автоматично. 
  • Швидкість реакції. Чат-боти миттєвого здійснюю відправку інформації в залежності від запиту Клієнта.
  • Простота. Чат-бот – це діалог, це те, що зрозуміло кожній людині.
  • Зв’язок з клієнтом 24 години на добу.
  • Економія часу на обмін інформації. Виключені фізичні дзвінки і як наслідок втрата часу в ході отримання оперативної інформації для прийняття рішень.
  • Моніторинг якості та кількості завезеного зерна на елеватори без фізичного контакту з елеватором.