тенденции

Продовольча пшениця

Ринкові тенденції

На 02 грудня гривневі ціни попиту CPT-порт у глибоководних портах зменшились на 150 грн/тонну у порівнянні з минулою п’ятницею, у доларовому еквіваленті зниження відбулось на $8-10/тонну. Незважаючи на досить значну покупку GASC’у та сьогоднішній тендер Тунісу, ситуація з Omicron, яка почалась ще у минулу п’ятницю, тисне на ціни.

цены прод. пшениц

Прогнози

  • ABARES збільшив прогноз урожаю пшениці в Австралії до рекордних 34,4 млн. тон. Також погода в Австралії покращилась, що зменшило ризики щодо якості врожаю. Цей фактор може тиснути на ціни, у той час, як тендер Саудівської Аравії може стримати падіння.

Фуражна пшениця

Ринкові тенденції

На експортному ринку фуражної пшениці спостерігалося зниження цін під натиском сусідніх ринків.

фуражная пшеница

Прогнози

  • Сигнали зі сторони ринку пшениці и кукурудзи будуть направляти ціни.

Фуражний ячмінь

Ринкові тенденції

  • На 02 грудня, ціни попиту на український ячмінь CPT глибоководні порти залишились на тому ж рівні проти минулої п’ятниці. На фоні інших ринків ціни на ячмінь падають не так стрімко через обмежену пропозицію (на 24 листопада експорт ячменю склав 81% від прогнозу).

ячмень цены

Прогнози

  • Попит зі сторони Тунісу та Йорданії може надати підтримку цінам.

Фуражна кукурудза

Ринкові тенденції

На 02 грудня, ціни попиту на українську кукурудзу CPT глибоководні порти зменшились на $3/тонну в порівнянні з минулою п’ятницею – $269/тонну на фоні збільшення кількості пропозицій і невеликому попиту. Експортери поки чекають на подальше зменшення цін і не спішать укладати угоди на купівлю.

кукуруза цены

Прогнози

  • Активність імпортерів буде виступати головним фактором корегування цін.

Нижче представлено ціни на зернові в регіонах України