Протягом останніх років Україна займає лідируючі позиції по виробництву соняшнику. Пояснюється все це тим, що вирощування даної культури є найбільш рентабельним серед інших сільськогосподарських культур.

Оптимальна влагозабеспеченість грунту поряд з достатньою кількістю сонця і тепла дозволяє отримувати хороший урожай аграріям Луганської області.

Ціна на соняшник в Луганській області залежить від різних чинників, в тому числі формується під впливом тенденцій і чинників світового і внутрішнього ринків.

Від яких факторів залежить закупівельна ціна на культуру?

Внутрішня ціна на соняшник в Луганській області формується під безпосереднім впливом вартості на соняшникову олію і насіння. На ціноутворення впливають такі чинники:

  • врожайність;
  • прогнозовані обсяги врожаю в світових країнах-виробниках соняшника;
  • вартість на інші олійні культури;
  • метеорологічні умови;
  • якість врожаю.

Протягом року ціна соняшнику в Луганській області формується на підставі пропозицій на ринку. А мінімальна вартість, як правило, фіксується на початку вересня. Все це пояснюється початком збору врожаю і наявністю на ринку великої пропозиції. Але, саме в цей період продаж соняшнику в Луганській області здійснюється за найменшою вартістю. А ось в кінці весни – на початку літа реалізувати соняшник можна за вигіднішою вартості.

Як вигідно продати соняшник на експорт?

Як важливий учасник ринку аграрій після збору врожаю приймає рішення стосовно продажу зернової культури. Соняшник можна продати оптом за високою ціною, але при цьому заплатити чималу суму за транспортування і зберігання. Відшукати вигідні шляхи збуту – не найлегше завдання для виробника.

На ринку України сьогодні існують різні пропозиції стосовно купівлі / продажу соняшнику. Значні обсяги сировини можна реалізувати на експорт, а також на внутрішніх переробників. Самостійно здійснити поставку соняшника на експорт досить складно, адже існує безліч нюансів в організації процесу реалізації. В даному нелегкому процесі можуть допомогти зернотрейдери.

Дана компанія вирішить всі питання стосовно реалізації та організовує весь процес від постачання і до кінцевого розрахунку. Зернотрейдер здійснить повний цикл збуту і тим самим спростить процес реалізації продукції на експорт. Трейдінгова компанія допоможе з оформленням документації, відвантаженням, знайде і виправить помилки різного роду.

Перевага співпраці з зернотрейдером є і в вигідній ціні соняшнику сьогодні в Луганській області в співвідношенні витрати / прибуток.

Чому працювати з компанією «G.R. Agro»вигідно?

Компанія «G.R. Agro»не рекомендує займатися реалізацією соняшнику на експорт самостійно. Досить складно самому продати цю олійну культуру безпосередньо, адже для цього необхідні знання про нюанси продажу сировини за кордон. А головне треба вміти вести переговори з міжнародними контрагентами.

Ми готові мінімізувати ваші ризики і допомогти з продажем соняшнику. Співпраця з компанією «G.R. Agro»має ряд переваг, серед яких:

  • мінімізація ризикових ситуацій;
  • присутність у всіх регіонах країни, в тому числі і в Луганській області;
  • лояльні ціни на всі елеваторні послуги компанії;
  • забезпечення повного циклу продажів «з поля в порт»;
  • наявність логістичного парку, що дає можливість оперативно поставляти транспорт під навантаження.
готові до вигідної співпраці?
Подзвонити Подзвонити Написати