«G.R. Agro» проводить на регулярній основі закупівлю пшениці на елеватори компанії.

Ціна закупівлі 1 тонни пшениці на елеваторах компанії «G.R. Agro»

Актуальні ціни: 04.06.2023

Інгулецький елеваторВільногірський елеваторВарварівський елеваторРоздорський елеваторПришибський елеваторБазисні показникиБазисні показники
КультураПДВ/без ПДВПДВ/без ПДВПДВ/без ПДВПДВ/без ПДВПДВ/без ПДВВолога, %Смітна домішка, %
Пшениця 2 кл-----14%2%
Пшениця 3 кл-----14%2%
Пшениця 4 кл-----14%2%

Пшениця – одна з найпоширеніших зернових культур в світі. В Україні практично щорічно зростають показники валового збору зерна. Наша країна зарекомендувала себе на ринку, як виробник фуражної пшениці.

Дана зернова культура вирощується в усіх регіонах України, в тому числі Полтавської області. Щорічно тут спостерігаються хороші показники врожайності фуражної пшениці.

Закупівельна ціна фуражної пшениці в Полтавській області є однією з найвищих в країні. Даний вид зернової культури не призначений для травної промисловості, а використовується як рослинний корм для домашніх тварин.

Ціна фуражної пшениці в Полтавській області формується під впливом різних факторів. Але, виростити зернову культуру і отримати хороший урожай не головне для вітчизняного виробника. Важливо ефективно реалізувати продукцію після збору пшениці на полі.

Компанія «G.R. Agro» пропонує найвигіднішу ціну на пшеницю в Полтавській області на елеваторах компанії.

Фактори, які впливають на вартість пшениці

Для вітчизняного виробника ціна на пшеницю формується в залежності від товарного вигляду. Серед критеріїв, які можуть вплинути на вартість можна виділити:

 • Колір. За даним критерієм здійснюється визначення свіжості врожаю. Можуть допускатися неточності під час сушіння та збирання врожаю. Якісне зерно повинно мати блиск і відповідати кольору певного сорту. Відхилення від даного показника свідчить про зміни в хімічному складі пшениці.
 • Вологість. Це важливий показник. Його перевищення призводить до скрутного процесу зберігання, а через це енергетична цінність зернової культури знижується.
 • Запах. Практично всі сорти зерна позбавлені запаху. Наявність стороннього запаху може вказувати на такі процеси як гниття, поява цвілі або самозігрівання. Заграло зерно може мати запах солоду. При протіканні в зерні процесу самозігрівання, зерно буде віддавати цвіллю.
 • Смак. Кожен сорт пшениці має свої специфічні особливості. Солодкий присмак може з’являтися в пророслому зерні. Присутність кислого смаку вказує на появу цвілі. При наявності гіркоти – поява гнилі. Смак – не обов’язковий критерій перевірки, його застосовують, тільки якщо на зовнішній вигляд і запах не вдається здійснити оцінку культури.
 • Домішки. В одній масі зерна можуть бути зернові та сміттєві домішки. Сміттєві домішки значно знижують якість, так як призводять до того, що в кінцевому результаті виходить менше переробленого зерна. Зернові домішки мають харчову цінність, тому не так впливають на якість пшениці, як наявність сміття.
 • Однорідність. Цей критерій має велике значення. Чим більше однорідна продукція, тим ефективніше буде відбуватися її переробка.
 • Поразка шкідниками. При наявності шкідників в зерновій культурі її якість погіршується. Якщо на одній ділянці їх кількість буде перевищувати норму, то це призведе до процесу самозігрівання зерен.

При дотриманні всіх базисних характеристик аграрій отримує можливість реалізувати свою продукцію за найбільш вигідною ціною. Компанія «G.R. Agro» готова провести об’єктивну оцінку і запропонувати ринкову ціну на пшеницю.

Як вигідно продати пшеницю

Багато виробників зернових культур акцентують свою увагу тільки на вирощуванні і зборі врожаю, але це далеко не все. Адже після закінчення збиральної кампанії актуальним залишається питання, як вигідно реалізувати пшеницю.

Купити пшеницю в Полтавській області можна за низькою вартістю в вересні. Багато аграрії відразу після збору врожаю прагнуть продати весь обсяг пшениці через відсутність власних сховищ. В такому випадку вони можуть втрачати від 20 до 40 доларів за 1 тонну пшениці.

Щоб продати зерно за вигідною ціною в Полтавській області компанія «G.R. Agro» рекомендує врахувати наступні поради:

 • правильно вибрати період для продажу зернової культури;
 • не продавати весь обсяг продукції відразу;
 • аналізувати ціни на світовому ринку.

Команда фахівців «G.R. Agro» готова допомогти аграрію виконати всі ці пункти і найбільш ефективно реалізувати свою продукцію.

Чому співпрацювати з «G.R. Agro» вигідно

Компанія «G.R. Agro» існує на ринку більше 15 років і пропонує тільки вигідні умови співпраці. Ми готові гарантувати:

 • лояльні тарифи на всі елеваторні послуги;
 • оперативну поставку автотранспорту під навантаження завдяки наявності власного логістичного парку;
 • гнучкість в прийнятті рішень стосовно закупівлі та постачання зерна на елеватори;
 • можливість реалізувати продукцію на міжнародному ринку;
 • швидкий сервіс по формуванню договірної бази.
готові до вигідної співпраці?
Подзвонити Подзвонити Написати