график 30.12.2021

Продовольча пшениця

Ринкові тенденції

На 28 грудня, ціни попиту на пшеницю 2 класу CPT-порт у глибоководних портах у доларовому еквіваленті зросли на $2/тонну, у той час як на пшеницю 3 класу – залишились на рівні минулої п’ятниці. Ринкова активність падає на фоні зимових свят. З початку сезону та по 24 грудня, експорт пшениці з України сягнув 15,6 млн. тонн, що на 26% більше ніж у минулому році на той самий період. Великі врожаї пшениці, що прогнозуються в Австралії (34,4 млн. тонн) та Аргентині (21,6 млн. тонн) можуть тиснути на ціни.

прод.пшеница

Прогнози

  • Азіатські покупці розчаровані у якості Австралійської пшениці, яка постраждала від опадів. Це може підвищити конкуренцію за азіатський ринок. Певна підтримка пшеничним котуванням у Чикаго надається зі сторони кукурудзяного сегменту. Дефіцит води залишається серйозним на півдні Бразилії і навіть збільшується в Аргентині. З іншого боку, північ Бразилії страждає від повеней.

Фуражна пшениця

Ринкові тенденції

  • На експортному ринку фуражної пшениці цінотворення залишилось на рівні минулої п’ятниці.

фуражная пшеница 29.12.2021

Прогнози

  • Сигнали зі сторони ринку пшениці и кукурудзи будуть направляти ціни.

Фуражний ячмінь

Ринкові тенденції

  • На 28 грудня, ціни попиту на український ячмінь CPT глибоководні порти залишились на рівні минулої п’ятниці. Сусідні ринки підтримують ціни.

ячмень 29.12.2021

Прогнози

  • Сигнали зі сторони сусідніх ринків будуть направляти ціни. У той час як обмежена пропозиція може надавати підтримку.

 

Фуражна кукурудза

Ринкові тенденції

На 28 грудня, ціни попиту на українську кукурудзу CPT глибоководні порти укріпились на $1/тонну – до $263/тонну на фоні обмеженої активності перед новорічними святами та сильній підтримці зі сторони CBOT. З 1 липня та по 24 грудня, експорт кукурудзи з України сягнув 9,5 млн. тонн, що на 10% більше ніж у минулому році на той самий період.

кукуруза 29.12.2021

Погнози

  • Дефіцит вологи в Аргентині та Бразилії підтримує ф’ючерси кукурудзи.

Нижче представлено ціни на зернові в регіонах України