«G.R. Agro» проводить на регулярній основі закупівлю пшениці на елеватори компанії.

Ціна закупівлі 1 тонни пшениці на елеваторах компанії «G.R. Agro»

Актуальні ціни: 04.06.2023

Інгулецький елеваторВільногірський елеваторВарварівський елеваторРоздорський елеваторПришибський елеваторБазисні показникиБазисні показники
КультураПДВ/без ПДВПДВ/без ПДВПДВ/без ПДВПДВ/без ПДВПДВ/без ПДВВолога, %Смітна домішка, %
Пшениця 2 кл-----14%2%
Пшениця 3 кл-----14%2%
Пшениця 4 кл-----14%2%

Україна – займає провідні позиції на світовому ринку за експортом пшениці. Щорічно в нашій країні показник врожайності тільки збільшується. Тернопільська область відома своєю високою культурою землеробства, в тому числі і вирощуванням фуражної пшениці.

Дана зернова культура не призначена для харчової промисловості і служить живильним кормом для домашніх тварин. До фуражної пшениці пред’являється не так багато вимог як до продукції інших видів, але вона повинна відповідати існуючим стандартам від цього залежить її вартість.

На підставі яких чинників формується ціна на пшеницю в Тернопільській області

Серед зовнішніх факторів, які впливають на формування ціни, виділяють:

 • попит і пропозицію на ринку;
 • врожайність;
 • погодні умови;
 • логістична і транспортна специфіка.

На формування ціни на пшеницю для виробника впливають критерії товарного вигляду продукції, серед яких:

 • Вологість. Важливий показник, невідповідність якого може впливати на подальшу переробку сировини. При підвищеному вмісті вологи енергетична цінність пшениці буде занижена.
 • Однорідність. Відповідно до сорту, зерна пшениці повинні мати відповідний розмір і форму. Неоднорідність продукції призводить до ускладнення процесу її подальшої переробки.
 • Запах. Якісне зерно практично не має запаху. Неправильне зберігання продукції може призвести до появи запаху гнилі, цвілі або солоду. Також зернова культура здатна вбирати сторонні запахи, наприклад полину, часнику і так далі. Це погіршує товарний вигляд продукції.
 • Домішки. У пшениці може бути присутнім зернова і смітна домішка. На погіршення якості більше впливає смітна домішка. Наявність каменів, підгоріло зерен, піску та іншого сміття ускладнює переробку і призводить в фінальному результаті до отримання меншого обсягу продукції. Зернова домішка має харчову цінність, тому допускається в наявності до 15%.
 • Смак. Чи не є обов’язковим критерієм під час перевірки. Якщо по запаху і зовнішнього вигляду якість зерна неможливо визначити тільки в тому випадку використовують даний метод. Солодкуватий смак може проявлятися в продукції з проростками, гіркота – при гнитті, кислувато – при наявності цвілі.
 • Поразка шкідниками. При ураженні зернової культури її якісні характеристики погіршуються, можуть спостерігатися поїдені зерна, личинки, трупи комах і так далі. А перевищення допустимої норми на одній ділянці може привести до підвищення температурного балансу і як результат відбувається самозігрівання зерна.

Компанія «G.R. Agro» готова запропонувати вигідну ціну на пшеницю в Тернопільській області і гарантує проведення об’єктивної оцінки та аналізу продукції.

Як можна вигідно продати пшеницю

Виростити і зібрати урожай недостатньо. Виробник ще повинен вигідно реалізувати вирощену продукцію. Отримання найвищого прибутку при мінімальних витратах – завдання кожного аграрія. Але, ціни на закупівлю пшениці в Тернопільській області не завжди дозволяють вітчизняному виробнику вигідно продавати вирощений урожай.

На собівартість пшениці може впливати наявність власного сховища у фермера. Але, більше впливає закупівельна ціна.

Для того, щоб продати пшеницю максимально вигідно в Тернопільській області, ми рекомендуємо:

 • не продавати зерно в перший місяць після збору врожаю;
 • не реалізовувати весь обсяг продукції, краще продавати пшеницю частинами в різні періоди;
 • аналізувати ціни на світовому ринку і на підставі цього підібрати вигідний період для реалізації пшениці.

Компанія «G.R. Agro» допоможе вітчизняному виробнику виконати всі ці пункти з метою реалізації продукції за вигідною вартості.

Переваги співпраці з компанією «G.R. Agro»

Компанія «G.R. Agro» існує на ринку більше 15 років. Знання ринку допомагає нам приймати тільки оптимальні вигідні рішення для вітчизняного виробника і запропонувати хороші умови співпраці.

Переваги роботи з компанією «G.R. Agro» в наступному:

 • доступні ціни на всі елеваторні послуги;
 • оперативне узгодження всіх контрактів і оплат;
 • швидкий сервіс по формуванню договірної бази;
 • можливість реалізації продукції на міжнародному ринку;
 • швидке постачання автотранспорту під навантаження завдяки наявності власного автопарку;
 • оновлення цін на пшеницю для вітчизняних виробників.
готові до вигідної співпраці?
Подзвонити Подзвонити Написати