Кукурудза – одна з сільськогосподарських культур, що має попит не лише в Україні, а й за кордоном. За рік мешканці Землі споживають близько одного мільярда тонн зерна кукурудзи. Географічне положення нашої країни створює сприятливі умови для вирощування цієї популярної рослини у промислових масштабах. Отриманий врожай йде у перероблення на внутрішньому ринку або експортується. Ціна на кукурудзу у портах України змінюється протягом маркетингового року.

Вартість кукурудзи в порту сьогодні

Успішний трейдинг неможливий без постійного моніторингу актуальної вартості зерна. Ціна на кукурудзу у портах у поточний період становить близько 260 доларів за тонну.

Закупівельні ціни на кукурудзу в Одеському, Миколаївському та Бердянському морському торговому порту узгоджуються індивідуально з кожним продавцем.

Ціна на кукурудзу в порту

Ціна на кукурудзу в порту сьогодні залежить від багатьох факторів. На думку більшості експертів у цій сфері, основні показники такі:

  1. Обсяги виробництва, у тому числі результати торішнього врожаю та прогнози на поточний рік.
  2. Метеорологічні умови під час посіву, вегетації та збирання.
  3. Економічні чинники, включаючи баланс попиту та пропозиції на внутрішньому та зовнішньому ринку.
  4. Ситуація на фінансовому ринку, яка впливає на переваги інвесторів.
  5. Політичні всередині країн.
  6. Обсяги зерна, що продається і купується на біржах.

Кожен фактор окремо впливає на ціни кукурудзи в порту. Остаточні висновки можна робити лише після глибокого загального аналізу.

Що потрібно для продажу кукурудзи в порту

Для реалізації кукурудзи у порту знадобиться серйозний перелік документів – від договорів та контрактів до податкових накладних та сертифікатів якості на продукцію.

Агробізнесу також слід враховувати, як формується ціна на кукурудзу в порту, ринкові умови та ланцюжки поставок. Інакше отриманий дохід може бути мізерним. Наприклад, вартість FCА («Франко перевізник») встановлюється так:

  • Від світових цін віднімається вартість морського фрахту та доставки по морю;
  • Віднімаються послуги порту, який здійснює навантаження зерна на корабель;
  • Забираються послуги доставки в порт;
  • Віднімаються послуги складу.

Ціна на кукурудзу в порту залежить від того, яку доставку вибрати, за яким тарифом транспортується товар, скільки коштують послуги перевалки та зберігання. Усі ці чинники впливають те що, яку суму отримає на руки фермер.

Продаж кукурудзи в порту

Розібратися зі складнощами та зібрати необхідні документи сільгоспвиробникам допоможуть зернотрейдери компанії G. R Agro. Завдяки досвідченому партнеру ціна кукурудзи в порту наблизиться до максимальної позначки. Отриманий прибуток покриє витрати агропідприємства та дозволяє впевнено дивиться у майбутнє.

Компанія надає швидкий сервіс, що включає акредитацію, підготовку договорів та оформлення документації. Узгодження контрактів та оплат відбувається без затримок.

Головні переваги роботи з компанією G. R Agro

Група компаній «G.R. Agro» пропонує представникам агробізнесу вигідні умови співпраці.

Міжнародне підприємство, засноване у 2005 році в Канаді, має величезний досвід організації та проведення експортних операцій. Відповідальний партнер гарантує безпеку кожної укладеної угоди. Сільгоспвиробники довіряють продукцію «G.R. Agro» отримують стабільний високий прибуток, оскільки ціна на кукурудзу в порту завжди буде конкурентною.

готові до вигідної співпраці?
Подзвонити Подзвонити Написати