график цен 23.12.2021

Продовольча пшениця

Ринкові тенденції

На 23 грудня, ціни попиту на пшеницю 2 та 3 класів CPT-порт у глибоководних портах у доларовому еквіваленті переважно залишились на рівні вівторка. УЗА спростувала чутки про можливе обмеження експорту пшениці з України на другу половину сезону. Це означає що прогноз експорту залишається на рівні меморандуму, підписаного 19 жовтня – 25,3 млн. тонн. Нагадаємо, що Україна вже експортувала 15,4 млн. тон пшениці, 60% від прогнозу. Низька кількість пропозицій перед новорічними святами надає підтримку цінам.

продовольча пшениця

Прогнози

  • Ситуація з американською пшеницею, якій бракує опадів, а також обмеження експорту зі сторони Аргентини виступають фактором підтримки цін. Прогноз рекордного врожаю австралійської пшениці, квотування експорту російської пшениці з 15 лютого можуть спричинити тиск на ціни у короткостроковій перспективі.

 

Фуражна пшениця

Ринкові тенденції

На експортному ринку фуражної пшениці цінотворення залишилось на рівні вівторка.

Прогнози

  • Сигнали зі сторони ринку пшениці и кукурудзи будуть направляти ціни.

 

Фуражний ячмінь

Ринкові тенденції

  • На 23 грудня, ціни попиту на український ячмінь CPT глибоководні порти залишились на рівні вівторка. Сусідні ринки підтримують ціни.

ячмінь 24.12.2021

Прогнози

  • Сигнали зі сторони сусідніх ринків будуть направляти ціни. У той час як обмежена пропозиція може стримувати зниження.

 

Фуражна кукурудза

Ринкові тенденції

На 23 грудня, ціни попиту на українську кукурудзу CPT глибоководні порти збільшились на $2/тонну проти вівторка – до $262/тонну на фоні зниження кількості пропозицій перед новорічними святами, а також відновлення купівельної активності зі сторони Китаю.

кукурудза 24.12.2021

Прогнози

  • Прогноз погоди у Південній Америці досі залишається сумним: температура збільшується без натяків на опади, що може надавати підтримку цінам. Також новини щодо обмеження експорту зерна з Аргентини може викликати занепокоєння щодо обсягу пропозиції в світі.

Нижче представлено ціни на зернові в регіонах України