«G.R. Agro» проводить на регулярній основі закупівлю пшениці на елеватори компанії.

Ціна закупівлі 1 тонни пшениці на елеваторах компанії «G.R. Agro»

Актуальні ціни: 03.06.2023

Інгулецький елеваторВільногірський елеваторВарварівський елеваторРоздорський елеваторПришибський елеваторБазисні показникиБазисні показники
КультураПДВ/без ПДВПДВ/без ПДВПДВ/без ПДВПДВ/без ПДВПДВ/без ПДВВолога, %Смітна домішка, %
Пшениця 2 кл-----14%2%
Пшениця 3 кл-----14%2%
Пшениця 4 кл-----14%2%

Вартість пшениці в Кіровоградській області сьогодні

Щорічно в Україні збільшуються показники валового збору зерна, в тому числі пшениці. Внутрішній ринок країни не потребує такої кількості продукції, тому велика її частина йде на експорт.

Україна на світовому ринку має статус виробника фуражного зерна. Дану зернову культуру вирощують по всій території країни, в тому числі і в Кіровоградській області.

Фуражна пшениця використовується як корм для домашніх тварин і є непридатною для харчової промисловості та посівних робіт. Даний вид зернової культури відрізняється наявністю вуглеводів, не більшим кількістю клітковини, жирів і білка.

Кормова пшениця може бути використана для виготовлення комбікорму. Якісний комбінований корм містить лізин, який забезпечує рівномірне співвідношення амінокислот з фосфором, що дозволяє домашнім тваринам засвоювати зерно.

Ціна на фуражну пшеницю в Кіровоградській області постійно змінюється на початку посівного сезону складно визначити, якою вона буде. Гідність даної зернової культури – невелика вартість в порівнянні з іншими групами пшениці.

Ціна на пшеницю в Кіровоградській області сьогодні формується відповідно товару всім базисним характеристикам.

Від чого залежить вартість пшениці

На вартість пшениці можуть впливати такі фактори як урожайність, ситуація на ринку, попит і пропозиція, погодні умови.

Товарна цінність пшениці може залежати не тільки від ринкової ситуації, а й таких критеріїв як:

 • Вологість пшениці. Цей критерій має велике значення при подальшому зберіганні продукції. Підвищену вологість можна визначити на дотик.
 • Наявність домішок. Якщо пшениця матиме сторонні домішки наявність інших зернових культур, маленьких каменів, що підгоріла продукції, піску – це призведе до труднощів в чищенні продукції. Тому перевищення даного показника призведе до значного здешевлення пшениці.
 • Форма і розмір. Зерен кожного сорту пшениці характерні свої особливості стосовно розміру та форми. Вся партія зерна повинна візуально мати однакові за розміром і формою зерна.
 • Колір. Деякі типи сушки можуть привести до незначного відмінності кольору зернової культури і це прийнято. Але, значна відмінність здешевлює продукцію, тому реалізувати подібний товар за високою вартістю не вийти.
 • Стан оболонки. Зерна не повинні бути пошкоджені. пошкодження, які виникли при збиранні, сушінні, транспортуванні можуть призвести до втрати пшеницею товарного вигляду.
 • Однорідність. Зернова культура не повинна мати значної кількості домішок у вигляді зерен інших видів, і виглядати однорідною. В іншому випадку це буде свідчити про змішування декількох сортів пшениці. Даний момент негативно вплине на вартість за 1 тонну пшениці.

Як вигідно продати зерно пшениці

В отриманні найвищого прибутку при мінімальних витратах зацікавлений кожен аграрій. Виростити пшеницю і зібрати урожай – недостатньо, оскільки його ще необхідно вигідно продати.

Ціни на закупівлю пшениці не завжди дозволяють фермерам заробити багато на вирощеному врожаї, і при такому розкладі рентабельність рідко перевищує показник 20-30%.

Компанія «G.R. Agro»працює над створенням вигідних умов, які допомагають вітчизняним виробникам максимально ефективно реалізувати власну продукцію. І для отримання максимальної вартості на пшеницю ми рекомендуємо:

 • правильно визначити час для продажу зернової культури;
 • проаналізувати ціни на світовому ринку;
 • не продавати весь обсяг зібраного врожаю відразу.

Купити пшеницю в Кропивницького за найменшою вартістю можна після збору врожаю. Багато фермерів не ризикують і відразу після збиральної компанії реалізовують продукцію. Різниця у вартості може становити від 20 до 40 доларів за 1 тонну пшениці при виборі різних періодів для продажу.

Компанія «G.R. Agro» готова запропонувати вигідні умови співпраці і допомогти в реалізації пшениці за ринковою вартістю.

Переваги компанії «G.R. Agro»

Компанія «G.R. Agro» здійснює свою діяльність більше 15 років на ринку. Ми постійно розвиваємося і прагнемо допомогти кожному вітчизняному виробнику, який звертається до нас за допомогою, реалізувати продукцію максимально ефективно.

Співпраця з компанією «G.R. Agro» має низку переваг, серед яких:

 • доступні тарифи на елеваторні послуги;
 • швидкий сервіс по формуванню договірної бази для сільськогосподарських виробників;
 • можливість реалізації зернової культури на міжнародному ринку;
 • оперативне узгодження контрактів і оплат;
 • забезпечення повного циклу продажу «з поля в порт».

Представленість на ринку допомагає нам регулярно оновлювати ціну і пропонувати тільки вигідні умови співпраці. А наявність власного логістичного парку забезпечує швидку поставку автотранспорту під навантаження.

готові до вигідної співпраці?
Подзвонити Подзвонити Написати