Якість – одне слово, а яке суттєве має значення! Тому сьогодні ми хочемо розказати Вам про якісні показники зерна та про тих, хто  їх визначає на елеваторах ГК «G.R. Agro».

    Наша компанія розуміє всю важливість процесу встановлення  якості зерна, тому має комплексний підхід для досліджень (органолептичний, інструментальний, експериментальний і ваговий) та кваліфікованих співробітників.

    Усі лабораторії на наших елеваторах повністю укомплектовані всім необхідним обладнанням, а саме вологомірами, аналізаторами (інфраскан і спектран), пробовідбірниками, лабораторними млинами, сушильними шафами та всією нормативною документацією для проведення повного комплексу аналізів зерна з максимальною точністю в найкоротші терміни.

Обладнання

Обладнання лабораторії

Обладнання лабораторії

    Усі лабораторії елеваторів ГК «G.R. Agro» сертифіковані «ДНІПРОАГРОСТАНДАРТМЕТРОЛОГІЯ» та мають діючі сертифікати на проведення всього комплексу досліджень таких культур, як пшениця, ячмінь, ріпак, горох, соя, соняшник і кукурудза.

    Серцем нашої лабораторії, звичайно, є  працівники. Лабораторії на всіх елеваторах ГК «G.R. Agro» укомплектовані професійними кадрами для забезпечення безперебійно цілодобового режиму роботи.

Співробітники компанії