«Якщо ви хочете вести щасливе життя, ви повинні бути прив’язані до мети, а не до людей або до речей»

Альберт Ейнштейн

 

     Кінець і початок року для бізнесу можна безсумнівно назвати сезоном стратегічних сесій. Це один з найбільш ефективних форматів роботи команди управлінців: вона допомагає швидко розібрати будь-які проблеми, сформулювати актуальні завдання, цілі та виробити оптимальну стратегію дій, а також залучити менеджмент у процес перетворень.

     У січні команда ГК «G.R. Agro» провела триденну стратегічну сесію. Це перший наш досвід і практика, які ми зробимо щорічними.

     Мета – розробити стратегію на наступний рік, визначити тактичні моменти і оцінити ресурси для їх реалізації.

    2020 рік для ГК «G.R. Agro» став роком структурних змін і великих трансформацій. Це не тільки зміни в бізнес-процесах, але й зміни у взаєминах між людьми в нашій команді.

    Ми побудували і ввели в експлуатацію річковий термінал; збільшили ємність одночасного зберігання елеваторних комплексів на 80 %;  розширили автопарк власних вантажних автомобілів більше ніж у два рази; завантаження елеваторних потужностей зросло на 73 %, продаж зернових – на 53 %.

    З грудня 2020 року ГК «G.R. Agro» є членом «Європейської Бізнес Асоціації».

    Наші плани на 2021 рік: збільшити ємність зберігання елеваторних комплексів на 50–80 %, зберегти такий же темп зростання продажів, розширити територію присутності ГК «G.R. Agro» в трьох областях України, збільшити автопарк у два рази… Не будемо перелічувати усі наші амбітні плани, а краще здивуємо Вас результатами і перемогами!

Графік росту продажів