Де знайти кваліфіковані кадри? Як і де підвищити рівень  кваліфікації співробітників? Ми впевнені, що вас теж турбують ці питання. Саме тому 3 березня 2020 року представники нашої команди ГК «G.R. Agro» відвідали перше засідання клубу «Elevatorist», на якому у форматі відкритої дискусії було розглянуто ці питання.

засідання клубу «Elevatorist»

    Розібратися із цим нам допомагали представники ВНЗ. Ми детально обговорили, які саме кадри потрібні сучасним підприємствам: універсальні робітники, котрі знають кожен аспект, чи профільні спеціалісти? Як їх навчати? Де проводити практику? Які обирати теми для досліджень? Зрештою, ми готові до діалогу та співпраці!

засідання клубу «Elevatorist»

    Багато питань було поставлено, але їх можна вирішити завдяки виступам представників підприємств, обговоренню деталей і сучасних тенденцій, нестандартним рішенням і новітнім підходам, стратегії  тощо. Ми маємо чітке поняття, в якому напрямку рухатись далі.

    У кінці зустрічі було домовлено продовжити відносини між ВНЗ і практиками в кадровій галузі. Згодом планується плідна співпраця роботодавців з вишами, а саме допомога студентам у проходженні трудової практики в нашій команді.

засідання клубу «Elevatorist»

засідання клубу «Elevatorist»