Понад 100 тис.т ранніх зернових та ріпаку прийняли на елеваторах ГК «G. R. Agro» з початку нового сезону 2021/22 в рамках програми «Безкоштовного зберігання для виробників сільськогосподарської продукції». Дана програма доступна для аграріїв в Дніпропетровській і Запорізькій областях в рамках впроваджених інновацій компанії в новому сезоні.

Лідерами за обсягом прийнятого зерна з початку заготівельної кампанії (25 червня 2021 року) є Інгулецький та Пришибський елеватори.

Зазначалося раніше, що перші заготовлення зерна ячменю за якістю не відрізнялися високою натурою. Пшениця на початку збиральної компанії йшла з базисними показниками 3-ого класу згідно з ДСТУ. Потім липневі дощі внесли свої коригування в бік зниження якості, збільшення показників бур’яну, пророслого зерна і частки сажкового зерна. Що призвело до приймання зерна на елеватори 4 класом або не класним.

На сьогодні в Дніпропетровській обл. триває збиральна кампанія. Аграрії вже зібрали з полів майже 75% ранніх зернових. Процес заготівлі зерна на елеватори трохи знизився у зв’язку із закінченням основної збиральної компанії в регіоні.

Всі клієнти – поклажодавці підключені до сервісу «агробізнес на дисплеї» – другий інноваційний продукт, запущений в новому сезоні – відстеження всіх етапів взаємодій елеваторів з товаром у форматі online-оповіщень.

Нові програми ГК “G. R. Agro” вже показали свою ефективність у новому сезоні, що автоматично потребує подальшого удосконалення наших сервісів для клієнтів – керівник елеваторного господарства ГК G. R. Agro – Опришко О. В.