Ми  активно беремо участь у подіях, що відбуваються на ринку послуг із приймання, доробки та зберігання зерна. Спеціалісти ГК «G.R. Agro» постійно відслідковують фактори, які впливають на ефективність роботи підприємств з урахуванням цих процесів.

    Щодня  наша команда аналізує ринок і стан інфраструктури, проводить пошук ідей для модернізації та вдосконалення підприємств, що входять до складу ГК «G.R. Agro».

      Наразі триває активна фаза модернізації Вільногірського елеватора. Спеціально розроблений проект вдосконалення дасть змогу нам розширити свої можливості, а саме:

      1. Новий пункт розвантаження зерновозів довжиною платформи 21 м з максимальним навантаженням 80 т – модель У-АРГ-2110, виробництво «ЕлеваторПромСервіс» – поєднано із завальною ямою об’ємом 85 м куб. і транспортним обладнанням швидкістю 175 т/год.

Пункт розвантаження зерновозів

      2. Оновлений вузол очищення зерна, на якому поєднано 2 сепаратора БСХ-100, які можуть одночасно працювати паралельно або послідовно, що значно розширює технологічні можливості підприємства.

Вузол очищення зерна

Територія компанії G.R. Agro

Територія компанії G.R. Agro

      3. Нова точка відвантаження на З/Д транспорт у поєднанні з новими транспортними маршрутами зерна та власним маневровим тепловозом дають змогу гарантовано відвантажувати маршрутні партії без задіяння обладнання малої механізації.

Точка відвантаження на З/Д транспорт

Маневровий тепловоз

      З нетерпінням очікуємо результатів і обіцяємо тримати вас у курсі наших новин!