Асоціація була заснована в 1999 році за підтримки Європейської Комісії в Україні. З того часу організація виросла до найбільш впливового і численного об’єднання бізнесу в Україні.

Асоціація працює для того, щоб дати своїм компаніям можливість спільними зусиллями вирішити важливі для інвестиційного клімату України питання і поліпшити його на користь індустрії, суспільства, економіки та країни в цілому.

Відсвяткували річницю в рамках EBA Connect in Dnipro: Business Networking Meeting, яка пройшла в офісі компанії G.R. Agro (м. Дніпро)- 30.09.2021.

Мета зборів на заході EBA Connect in Dnipro – знайомство, обмін новинами та проектами Асоціації, які заплановані на осінній бізнес – сезон, налагодити та розширити бізнес – зв’язки.
Серед гостей відзначені компанії зі сфери страхування (PZU), банківського сегмента (ПриватБанк), туризму, сфери розваг (“Планета кіно”), а також консалтингу у сфері вирішення конфліктів (Leonova Consulting, Peace Engineer).

Основним досягненням є входження операційного директора Ремпен А. до складу Координаційної Ради регіонального представництва (EBA Dniprio Office). Дана позиція є обирається шляхом голосування всіх компаній в регіоні членів Асоціації строком на 1 рік. Склад ради визначає напрямок діяльності представництва (офісу) на рік.

Диплом асоціативного члена EBA урочисто вручила Катерина Присяжнюк, Керівник Дніпровського офісу комерційному директору G.R. Agro – Сух Дмитру.
Компанія як член Асоціації має доступ до відкритих комітетів – платформ для визначення загальних питань та обговорення пропозицій для ефективної співпраці між бізнесом і владою.

Наступний спільний захід з EBA заплановано на 8.10.2021 в рамках EBA Dnipro Best Business Practices: реновація елеватора зі 100 – річною історією (Інгулецький елеватор G.R. Agro).