Елеватори ГК G. R. Agro заготовили близько 200 тис. тонн. зерна в новому сезоні.

З початку заготівлі в новому сезоні елеватори компанії “G.R. Agro” в Запорізькій і Дніпропетровській області до 25 серпня 2021 року заготовили близько 200 тис.тонн зернових культур нового врожаю.
У загальному обсязі заготовлених партій озимих та ярих зернових на підприємствах частка пшениці становить-60%, ячмінь-33%, ріпак, горох-7%.

Елеватори перевищили на 62% показники минулого маркетингового року 2020/2021 – 121 тис.тонн було прийнято на зазначену дату.

На сьогодні серед регіонів лідерами за показниками валового збору зерна є Дніпропетровська (3,36 млн тонн), Запорізька (3,22 млн тонн), що є прямим фактором зростання темпів заготівлі в цьому сезоні. Також активно анонсована програма “безкоштовне зберігання для сільгоспвиробників «на передодні старту сезону залучила нових клієнтів-поклажодавців у регіонах присутності “G.R. Agro”.

«Ми провели велику підготовчу роботу перед початком сезону. Познайомилися з аграріями, які працюють в цьому регіоні. Розповіли їм про наші програми лояльності та про механізми співпраці. Це дало позитивні результати”, – операційний директор компанії Ремпен Артем.

Елеватори ГК G.R. Agro готові до приймання соняшнику та кукурудзи нового врожаю. Програма “Безкоштовне зберігання” для сільгоспвиробників також діє для поклажодавців даних культур у новому сезоні 2021/2022.