На елеваторах ГК «G.R. Agro» впровадили для українських аграріїв найефективніший на сьогодні онлайн-інструмент комунікації з клієнтами – чат бот.

В рамках програми «Агробізнес на дисплеї» запустили систему online сповіщень через месенджери для поклажодавців, як і анонсували раніше.

Чим саме гучний маркетинговий тренд останніх років так зацікавив агротрейдингову компанію і яку реальну користь чат-боти можуть принести агробізнесу, розповів Артем Ремпен, операційний директор G.R. Agro

Як розповів експерт, поведінка інтернет-користувачів в даний час кардинально змінилася – люди набагато більше часу проводять в месенджерах, навіть наші клієнти аграрії.
Чат боти – це віртуальний співрозмовник, який вбудовується в месенджери і допомагає підприємцям спілкуватися з нашими клієнтами 24 години на добу, при це заощаджуючи час обох сторін.

Сільгоспвиробники, а саме поклажодавця можуть відслідковувати переміщення автотранспорту на території елеватора по ключовим етапам прийому і вивантаження товару, контролювати залишки по зберіганню, взаємодіяти з бухгалтерією і фіксувати кількісно – якісні показники товару згідно з експертизою лабораторії.

Перевагами впровадження цієї програми, перш за все є:
– відсутність людського фактора, зокрема, помилок, і негативного забарвлення розмови.

– швидкість реакції. Чат-боти миттєвого здійснюю відправку інформації в залежності від запиту клієнта.

– простота. Чат бот – це діалог, це те, що зрозуміло кожній людині. Клієнту достатньо просто активувати питання. Не потрібно вивчати інтерфейс програми, як з мобільними додатками або сайтами.

– зв’язок з клієнтом 24 години на добу. Свої месенджери люди перевіряють до 14 разів на день. Ви завжди на зв’язку з клієнтом, навіть якщо він не знаходиться на нашому сайті і не відкриває наших листів.

Компанія «G.R. Agro» пропонує на сьогоднішній день сільгосп виробника стати першопрохідцями абсолютно нової омніканальной програми «Агробізнес на дисплеї» без додаткових витрат на зберігання протягом усього сезону 2021/2022.

chat-bot-gr-agro