графику

Продовольча пшениця

Ринкові тенденції

На 30 листопада гривневі ціни попиту CPT-порт у глибоководних портах залишились на тому ж самому рівні в порівнянні з минулою п’ятницею, але у доларовому еквіваленті зазнали зниження на $3/тонну. Зниження почалось ще з минулої п’ятниці через новий штам Covid у Європі.

цены  пшениця продовольча

Прогнози

  • Рівень цін залежить від того, як буде розвиватись ситуація з розповсюдженням вірусу (схильність до дисконтування зі сторони учасників тендеру GASC від 29 листопада підтверджує це) і реакції фермерів на зниження курсу долару, яке склало 0.55% проти минулої п’ятниці.

Фуражна пшениця

Ринкові тенденції

На експортному ринку фуражної пшениці спостерігалися цінові корегування різної направленості через мінімальну ліквідність ринку.

фураж пшениця - ціни

Прогнози

  • Сигнали зі сторони ринку пшениці и кукурудзи будуть направляти ціни.

Фуражний ячмінь

Ринкові тенденції

  • На 30 листопада, ціни попиту на український ячмінь CPT глибоководні порти залишились на тому ж рівні проти минулої п’ятниці. Мала пропозиція підтримує ціни.

ціни на ячмінь

Прогнози

  • Україна вже експортувала 81% свого потенціалу ячменя, що може підтримувати ціни на певному рівні.

Фуражна кукурудза

Ринкові тенденції

На 30 листопада, ціни попиту на українську кукурудзу CPT глибоководні порти зменшились на $2/тонну в порівнянні з минулою п’ятницею – $270/тонну на фоні збільшення кількості пропозицій і невеликому попиту, а також сигналів зі сторони світових бірж.

ціни кукурудза

Прогнози

  • Європа скасувала мито на імпорт кукурудзи із США, що може спричинити втрату певної частини покупців для України.

Нижче представлено ціни на зернові в регіонах України