«G.R. Agro» проводить на регулярній основі закупівлю пшениці на елеватори компанії.

Ціна закупівлі 1 тонни пшениці на елеваторах компанії «G.R. Agro»

Актуальні ціни: 04.06.2023

Інгулецький елеваторВільногірський елеваторВарварівський елеваторРоздорський елеваторПришибський елеваторБазисні показникиБазисні показники
КультураПДВ/без ПДВПДВ/без ПДВПДВ/без ПДВПДВ/без ПДВПДВ/без ПДВВолога, %Смітна домішка, %
Пшениця 2 кл-----14%2%
Пшениця 3 кл-----14%2%
Пшениця 4 кл-----14%2%

Пшениця – поширена сільськогосподарська культура в Україні. Щорічно вона реалізується як на внутрішньому, так і зовнішньому ринку.

Зернова культура вирощується по всій території України. Сумська область також славиться врожайністю пшениці, а особливо фуражної. Цей вид зерна не призначений для харчової промисловості і застосовується тільки у вигляді корму для домашніх тварин.

Закупівельна ціна на пшеницю в Сумській області постійно змінюється і залежить від різних факторів. Для аграрія вона формується при відповідності продукції базисним характеристикам.

Що впливає на формування ціни на пшеницю

В Україні обсяг виробництва пшениці з кожним роком тільки збільшується. В першу чергу це пов’язано з великим попитом на дану зернову культуру. Ціна на пшеницю на світовому ринку формується на підставі:

 • врожайності;
 • попиту і пропозиції;
 • погодних умов в країнах експортерах;
 • економічної ситуації в світі.

Для виробника ціна на пшеницю залежить від її товарного вигляду. І на вартість можуть впливати такі критерії, як:

 • Наявність домішок. У пшениці може бути присутнім бур’яниста і зернова домішка. При цьому збільшена кількість сміттєвої домішки ускладнює подальше очищення зерна, тому погіршує його якість. Зернова домішка має харчову цінність тому, допускається у великій кількості.
 • Вологість. Критерій, який впливає на зберігання зернової культури. Підвищена вологість може привести до погіршення енергетичної цінності зерна.
 • Запах. Якісна пшениця всіх сортів практично не має запаху. Але, при неправильному зберіганні здатна вбирати сторонні запахи. Заграло зерно може мати кислий або солодовий запах. Процес розпаду білкової матерії призводить до того, що пшениця пахне гниллю. Процес самозігрівання супроводжується наявністю запаху цвілі.
 • Однорідність. Кожен сорт пшениці має характерну форму і розміри зерен. При однорідності зернової культури продукцію легше переробляти. Різна форма і розмір зерен може вказувати на змішування різних сортів пшениці.
 • Шкідники. Не допускається наявність шкідників в пшениці. Якщо на одній ділянці кількість шкідників перевищує норму, це може привести до процесу самозігрівання зерна і утворення цвілі.

Продати пшеницю в Сумській області за вигідною вартості виробник може тільки при відповідності продукції всім якісним характеристикам. Компанія «G.R. Agro» готова допомогти і надати послуги по зберіганню, транспортуванню і продажу зернової культури на вигідних умовах.

Як продати пшеницю вигідно

Після збору врожаю стає актуальним питання як вигідно продати пшеницю. Кожен аграрій зацікавлений отримати максимальний прибуток з мінімальними витратами. Але, далеко не всі фермери здатні вигідно продати свою продукцію.

Після збору врожаю купити пшеницю в Сумській області можна за низькою вартістю через наявність великої пропозиції. Багато аграрії реалізовують свою продукцію саме в даний час, бо не готові брати на себе всі ризики по зберіганню зернової культури. Адже через неправильне зберігання пшениця може втратити свій товарний вигляд, і виробник зазнає великих збитків.

Для того щоб продати пшеницю за вигідною ціною в Сумській області компанія «G.R. Agro» рекомендує:

 • правильно вибрати період для продажу зернової культури;
 • не продавати за один раз весь обсяг продукції;
 • аналізувати ціни на світовому ринку.

Протягом усього року ціна на пшеницю змінюється, тому не завжди після збору врожаю можна вигідно реалізувати продукцію. З року в рік купити пшеницю в Сумській області за найвищою вартістю можна навесні.

Для отримання середнього прибутку навіть при невеликих обсягах врожаю рекомендується розділити продукцію і реалізувати її в різні періоди. Наприклад, 20% після збору врожаю, 20% в період з листопада по грудень, 30% з січня по лютий і інші 30% в весняний період.

Компанія «G.R. Agro» готова допомогти виконати всі поради і продати урожай з максимальною вигодою.

Переваги співробітництва з компанією «G.R. Agro»

Компанія «G.R. Agro» пропонує повний спектр послуг для ефективної реалізації зернових культур на міжнародному ринку. Ми створили вигідні умови співпраці і готові гарантувати:

 • доступні тарифи на всі елеваторні послуги;
 • швидку поставку автотранспорту під навантаження завдяки наявності власного автопарку;
 • гнучкість в прийнятті рішень стосовно закупівлі та навантаження пшениці на елеватори;
 • можливість реалізувати зернову культуру на світовому ринку;
 • оновлення ціни на основні культури для вітчизняних виробників;
 • забезпечення повного циклу реалізації «з поля в порт».
готові до вигідної співпраці?
Подзвонити Подзвонити Написати