график 14.12

Продовольча пшениця

Ринкові тенденції

На 14 грудня гривневі ціни попиту CPT-порт у глибоководних портах зменшились на 150 грн/тонну 2 класу та 3 класу у порівнянні з минулою п’ятницею, у доларовому еквіваленті зниження відбулось на $7/тонну. Тиск зі сторони зниженого попиту дещо компенсовувався затримками постачання через негоду. Курс гривні до долару продовжує падати ще з минулого тижня, та на сьогоднішній день знизився до 26,88 грн/дол (-0.8% проти минулої п’ятниці).

 

цена пшеница 14.12

Прогнози

  • Достатній об’єм пропозиції пшениці на другу половину сезону та великі очікування щодо виробництва в Аргентині та Австралії можуть виступати фактором тиску.

 

Фуражна пшениця

Ринкові тенденції

На експортному ринку фуражної пшениці спостерігалося зниження цін під натиском сусідніх ринків.

 

фуражнакя пшеница

Прогнозы

  • Сигналы со стороны рынка пшеницы и кукурузы будут направлять цены.

    Фуражний ячмінь

Ринкові тенденції

На 14 грудня, ціни попиту на український ячмінь CPT глибоководні порти залишилась на рівні $270/тонну проти минулої п’ятниці. Невеликий рівень пропозиції підтримує ціни.

фуражный ячмень

Прогнози

  • Обмежена пропозиція стримує зниження цін.

 

Фуражна кукурудза

Ринкові тенденції

На 14 грудня, ціни попиту на українську кукурудзу CPT глибоководні порти залишилась на рівні минулої п’ятниці – $260/тонну. Завантаженість портів обмежує купівельну спроможність трейдерів. З початку сезону і до 13 грудня темпи експорту кукурудзи з України почали перевищувати минулорічні на 5%.

Прогнози

  • Обмежена пропозиція стримує зниження цін.

Нижче представлено ціни на зернові в регіонах України