У цьому сезоні елеватори компанії G.R. Agro наростили темпи заготівель та обсяги зберігання зерна за рахунок залучення понад 400 агропідприємств – поклажодавців регіонів Дніпропетровської та Запорізької області у програму «Безкоштовне зберігання для сільгоспвиробників».

На сьогоднішній день Вільногірський елеватор компанії прийняв 61 000 тис тонн зернових та олійних культур. Що відповідає 2-м оборотам у сезоні.

У розрізі культур загалом заготовлено 45% ранніх і 55% пізніх зернових культур.

Аналогічно минулого року зараз елеватор прийняв 45 000 тонн зерна.

Ця програма, безумовно, залучила нових клієнтів на елеватори компанії та спровокувала не тільки зростання темпів заготівель, а також проблему нестачі необхідної площі ємностей для розміщення обсягу товару всіх бажаючих товаровиробників.

Таким чином, керівництво компанії вже думає над розширенням площ у майбутньому сезоні та оптимізації інфраструктури на елеваторах. Ведуться перед проектні роботи з реконструкцій на діючих підприємствах мережі та вибору відповідних типів складів для зберігання товару.

Довгострокова стратегія компанії з нарощування обсягів і площ одноразового зберігання також включає придбання нових елеваторів і зерносховищ у стратегічно важливих областях України.

Вольногорский элеватор