Цінність для будь-якої компанії – це команда, люди та однодумці.

     Більше 70% працівників у всьому світі зізнаються, що їм важливо, щоб компанії, в яких вони працюють, поділяли їх цінності.

     Для ГК «G.R. Agro» люди – це основний і найцінніший актив.

     Наші амбітні плани на 2021 рік починають втілюватися в життя завдяки саме згуртованій команді драйвових, працьовитих людей, які мають результативне мислення.

     Так, за два місяці автопарк компанії поповнили 5 тягачів Renault і 5 напівпричепів Schmitz Cargobull.

     У другій половині лютого був запущений проект з надання послуг телемедицини від клініки DobroDoc+ для наших співробітників, повністю оплачений за рахунок компанії.

     Мета ГК «G.R. Agro» – створити нові тенденції в бізнес-середовищі, задати новий формат умов на українському ринку праці, підвищити рівень лояльності співробітників до компанії.

     Ми дбаємо про наших людей і розвиваємо в них глибоке розуміння сервісу. Тільки той співробітник компанії, який задоволений роботою, матеріальним становищем, кар’єрними перспективами, здатний надати сервіс такого рівня, щоб зробити нашого клієнта щасливим. Ми будуємо кращу компанію в Україні, та успіх у нас вимірюється в зрозумілих категоріях – кращий продукт, кращий сервіс, краще життя людей.