Відбулась зустріч однієї з найбільших бізнес-спільнот країни – European Business Association

18 листопада відбулися Щорічні Загальні Збори Європейської Бізнес Асоціації. Вже 22 рік поспіль ця знакова подія поєднує керівників компаній, інвесторів, бізнес-лідерів для обговорення підсумків, планів та цілей бізнесу.
З боку компанії G.R. Agro захід відвідали операційний директор Ремпен Артем (Член Координаційної Ради Дніпровського офісу Асоціації) та комерційний директор Сух Дмитро.

EBA собрание
Захід відкрила Ганна Дерев’янко, виконавчий директор Асоціації, яка подякувала кожному члену ЄВА за безцінний внесок у розвиток суспільства та експертизу. Фокусом її виступу стали тенденції в країні, що імпонують бізнесу, які не підтримує співтовариство і що хотілося б змінити. Так, позитивними зрушеннями стала стійкість бізнесу – більшість компаній адаптувалися цього року і знайшли свої ніші та прогнозують подальший розвиток (83% опитаних членів ЄВА). Новий світовий тренд, який вималювався і в Україні, прагне сталого розвитку.

З вітальним словом виступив Сергій Марченко, Міністр фінансів України – єдиний представник Уряду, який приєднався до зустрічі. Він наголосив на важливості події, на якій зібралися представники прозорого бізнесу, які сумлінно сплачуватимуть податки та забезпечують державу ресурсами для реалізації значних ініціатив. За даними Мінфіну, цього року ТОП-20 платників податків на прибуток в Україні сплатили до державного бюджету на 32 млрд. грн. більше, ніж минулого року. А подальше завдання Міністерства – зберегти цей тренд та зробити все можливе, щоб компанії в Україні могли сплачувати податки у законний спосіб. Тому Міністерство фінансів стежить за тим, щоб сформували реалістичний бюджет, який можна виконати без додаткового тиску на бізнес.

Щорічні Загальні Збори завжди були можливістю для спільноти Асоціації тримати руку на пульсі актуальних питань, які зараз турбують бізнес.

EBA собрание