Компанія G.R. Agro ввела з 1 липня 2021 року пільговий період зберігання зернових та олійних культур на своїх елеваторах.

Наразі понад 400 агропідприємств різного масштабу від невеликих ФГ до великих агорохолдингів Дніпропетровської та Запорізької області стали учасниками програми “Безкоштовне зберігання для сільгоспвиробників”.

Рекордні врожаї зернових цього сезону, відсутність необхідних потужностей та умов зберігання спонукали аграріїв скористатися програмою від компанії G.R. Agro на весь МР 2021/2022.

Заготовлено на елеваторах партії поклажодавців зернових та олійних обсягом від 6 тонн до 5000 тонн зернових, олійних та бобових культур.
Незважаючи на збільшення потужностей зберігання зерносховищ компанії минулого року до 258 000 тонн, ємності елеваторів на сьогоднішній день заповнені «під даху» (Варварівський, Інгулецький, Роздорський, Вільногірський елеватори).

Місткість зберігання Пришибського елеватора компанії становить понад 126 тис. тонн і зараз він заповнений на половину потужності.

Для підтримки сільгоспвиробників плату за зберігання зерна не нараховуватимуть протягом усього МР 2021/2022.

Бесплатное хранение
Також всі клієнти-поклажодавці підключені до програми «Агробізнес на Дисплеї» – системи online сповіщень для моніторингу переміщень та якості та загального обсягу зберігання завезених партій продукції на елеватори компанії.