Сезон 2020 р. видався багатим на сюрпризи та несподіванки, інколи ми були приємно здивовані, а іноді відверто шоковані.

     У нашій команді працюють справжні лідери, професіонали своєї справи. Саме тому це дало змогу нам не просто слідувати тенденціям зернового ринку, але й задавати нові позитивні тренди.

     Ми дуже раді, що деякі глобальні гравці ринку, які побачили реальне становище стану кукурудзи перед початком збиральної кампанії, також переглянули базисні показники вологості із стандартних 14,0 % на 15,0 %. Це має підтримати виробників сільгосппродукції, зменшити їх витрати на сушіння та збільшити залікову вагу після сушіння кукурудзи.

     З початку збиральної кампанії соняшнику представники ГК «G.R. Agro», проаналізувавши дані врожайності соняшнику від наших партнерів – виробників сільгосппродукції, подовжили строк безкоштовного зберігання на власних елеваторах на 30 днів. Це дало змогу нашим партнерам без додаткових витрат, дочекавшись високих цін, покрити недобір врожаю за рахунок прийнятних цін. Також даний тренд щодо впровадження безкоштовного зберігання або збільшення терміну такого зберігання дуже швидко підхопили компанії-лідери зернового ринку, що дійсно надало велику підтримку виробникам сільгосппродукції не в локальному значенні, а вже в загальнонаціональному.

     Також для зменшення фінансового навантаження на клієнтів елеваторів ГК «G.R. Agro» були прийняті нові більш гнучкі умови оплати: цього сезону стало можливим сплатити послуги елеваторів після продажу частини врожаю, а не за передоплатою, як раніше було.

     Керівництво ГК «G.R. Agro» впевнене, що наші зусилля не були марними, і ми дуже раді, що всі найсильніші гравці ринку також не залишаються осторонь проблем виробників сільгосппродукції в цьому непростому сезоні.

Калькулятор в пшениці