Група компаній G.R. Agro в рамках першого етапу з впровадження платформи SAP Business Оne на своїх елеваторах запустила тестову експлуатацію online-системи «Агробізнес на дисплеї». SAP Business Оne компанія запустила на початку 2021 року.

«Агробізнес на дисплеї» відстежує всі етапи взаємодій елеваторів з поклажодавцями в рамках договору зберігання продукції в режимі online. Дана система працює не тільки всередині компанії G.R. Agrо, а й надає всю інформацію клієнтам в форматі online-оповіщень.

Основні етапи взаємодії з клієнтами в рамкам online платформи:

програма вбудовується в основні месенджери, що дозволяє отримувати ключову інформацію на всіх етапах приймання та зберігання сільськогосподарської продукції в «єдиному вікні»;
впроваджена система виключає будь-які маніпуляції зі змінами або підміною документів, знижує витрати часу на документообіг.

У G.R. Agrо переконані, що платформа «Агробізнес на дисплеї» разом з раніше анонсованої «програмою безкоштовного зберігання» для виробників сільськогосподарської продукції стане унікальною серед підприємств АПК в Україні.