Компанія G.R. Agro і Credit Agricole Bank 7 липня завершили підписання п’ятирічного проекту з реалізації стратегічного партнерства. Про це повідомляє прес-служба G.R. Agro.

Відзначається, що результатом угоди стало підписання п’ятирічного договору про надання відновлювальної кредитної лінії обсягом $ 2,5 млн.

Згідно з повідомленням, кредитні кошти будуть спрямовані на поповнення оборотного капіталу для забезпечення збільшення обсягів торгових операцій з зерном і диверсифікації ризиків пов’язаних з підвищенням світових цін на зернові.

«Вже більше 10 років Credit Agricole є стратегічним партнером для агрокомпаній. Ми нарощуємо свій кредитний портфель, надаючи агрокомпаній широкий спектр продуктів фінансування: поповнення оборотного капіталу, авалювання векселів, банківські гарантії та інвестиційне кредитування. Ми з радістю робимо свій внесок в історію розвитку і успіху компанії G.R. Agro. Група активно розвивається, нарощує активи, збільшує потужності зберігання і співпрацює з багатьма нашими клієнтами. Ми налаштовані на плідну роботу!» – Лариса Бондарєва, заступник голови правління Креді Агріколь Банк.

Крім того, за час проекту, пройшла повна реструктуризація компанії G.R. Agro, консолідація активів компанії, зміна бізнес-моделі, в результаті чого G.R. Agro підтвердила відповідність усім вимогам Credit Agricole Bank для надання довгострокового фінансування.

«Для нас це великий крок вперед в Україні. Процес структурування бізнесу в Україні був нелегким, але ми змогли подолати всі труднощі і почати роботу з одним з провідних Європейських банків», – прокоментував операційний директор компанії G.R. Agro Артем Ремпен.

У G.R. Agro акцентували, що це позитивний сигнал для всіх партнерів і клієнтів про сталий розвиток та посилення позицій компанії на ринку України.

«Для нас дуже важливі сигнали від банків з іноземним капіталом про те, що вони готові фінансувати нашу галузь і далі. Це в свою чергу дає впевненість у подальшому розвитку всього агросектору України», – підсумував він.