Дата та час конференції
     Відчуття та розуміння актуальних тенденцій, новий досвід в агроінноваціях, а головне –  діалог із найбільшими представниками вітчизняного та світового агроринку – все це надають тільки такі глобальні події як міжнародна конференція «Black Sea Grain» – найбільший зерновий форум, який є щорічним місцем зустрічі світових лідерів агробізнесу з 2004 року.

     Ця комунікаційна платформа пропонує 2 дні ексклюзивної аналітики агроринку від світових експертів, обговорення глобальних макроекономічних і регіональних тенденцій, довгострокові прогнози на ринках сировини, а також ефективне спілкування та особисті контакти з учасниками з більше 50 країн світу. Знаходячись у самому серці Чорноморського регіону, конференція «Black Sea Grain» щорічно об’єднує міжнародних виробників і переробників зернових та олійних культур, трейдерів, агрохолдинги, банки та інвестиційні фонди, товарні біржі, представників урядів і галузевих асоціацій, логістичні, брокерські, страхові, сюрвеєрські, юридичні, консалтингові та інші компанії. Щорічно в конференції «Black Sea Grain» беруть участь  більше 700 делегатів із більш ніж 50 країн світу.

     Вже 22-23 квітня комерційний директор представлятиме G.R. Agro у цій грандіозній події. З нетерпінням чекатимемо цікавих дискусій, нових контрактів і партнерів.