график

Продовольча пшениця

Ринкові тенденції

На 23 листопада ціни попиту CPT-порт у глибоководних портах зросли в середньому на 350-400 грн/тонну проти минулої п’ятниці – до 10050 грн/тонну за пшеницю 2 та 3 класів. У доларовому еквіваленті зріст склав від 6 до $8/тонну головним чином через обмежену кількість пропозиції, що пов’язано з логістичними проблемами. 25 листопада відбудеться закриття чергового тендеру ТМО на закупівлю 385 тис. тонн пшениці з постачанням 10-31 січня. Однак, 23 листопада турецька ліра пережила найбільше падіння за три останнi роки. Цей факт може на певний час заморозити купівельну спроможність цього стратегiчного напряму експорту.

цена пшеницы

Прогнози

Попит імпортерів, новини про ймовірне погіршення якості врожаю в Австралії через дощі, а також можливий перегляд у підвищувальну сторону формули розрахунку експортного мита на пшеницю в Росії, введення квоти на експорт вказаної зернової з середини лютого 2022 р. виступають факторами в підтримку цін у найближчій перспективі. 25 листопада відбудеться закриття чергового тендеру ТМО на закупівлю 385 тис. тонн пшениці з постачанням 10-31 січня.

Фуражна пшениця

Ринкові тенденції

На експортному ринку фуражної пшениці спостерігається цінове коригування у бік підвищення на фоні укріплення сусідніх ринків. Ліквідність ринку мінімальна.

Прогнози

Обмежена кількість пропозицій може надавати підтримку цінам.

Фуражний ячмінь

Ринкові тенденції

На 23 листопада, ціни попиту на український ячмінь CPT глибоководні порти залишились на рівні минулої п’ятниці – $278/тонну. Кількість пропозицій обмежена. На середину листопада Україна вже експортувала 82% потенціалу.

 

ячмень- цены

Прогнози

23 листопада ТМО закупило 370 тис. тонн ячменю з постачанням 03-28 січня, що може надати підтримку цінам на вказану зернову.

 

Фуражна кукурудза

Ринкові тенденції

На 23 листопада, ціни попиту на українську кукурудзу CPT глибоководні порти залишились на рівні минулої п’ятниці – $273/тонну через низький попит зі сторони покупців, а також збільшення кількості пропозицій.

кукуруза - цена

Прогнози

23 листопада ТМО закупило 370 тис. тонн ячменю з постачанням 03-28 січня, що може надати підтримку цінам на вказану зернову.