график цен 28.01

Продовольча пшениця

Ринкові тенденції

На 27 січня, ціни попиту на українську пшеницю 2 та 3 класу CPT глибоководні порти у доларовому еквіваленті збільшились на $2 та $3/тонну проти вівторка. У гривневому еквіваленті ціни попиту на пшеницю 2 та 3 класів CPT-порт також збільшились на 50 та 100 грн відповідно, на фоні укріплення долару до 28,8 грн. Згідно з даними від Reuters, на 27 січня, шість великих українських чорноморських портів (Одеський, Чорноморський, Миколаївський, Південний, Херсонський та Ольвія) відновили свою роботу. Зі сторони CBOT надходили сигнали знижувальної спрямованості на фоні укріплення курсу долару.

прод. пшеница

Прогнози

  • Обмежений попит зі сторони імпортерів може тиснути на ціни. Нинішній політичний контекст між Україною та Росією все ще викликає схвильованість щодо експорту з Причорномор’я на другу половину сезону.

 

Фуражна пшениця

Ринкові тенденції

На експортному ринку фуражної пшениці ціни попиту CPT глибоководні порти зросли за рахунок укріплення сусідніх ринків.

фуражная пшеница

Прогнозы

  • Дальнейшее ценообразование будет зависеть от соседних рынков и уровня спроса.

 Прогнози

  • Подальше ціноутворення буде залежати від сусідніх ринків та рівня попиту.

Фуражна кукурудза

Ринкові тенденції

На 27 січня, ціни попиту на кукурудзу СРТ-глибоководні порти у доларову еквіваленті збільшились на $1/тонну проти вівторка – до $273/тонну. Попит зі сторони європейських імпортерів покращився. На світовій біржі CBOT укріплення долару тисне на ціни на кукурудзу. Проте, ціни на нафту в США продовжують зростати, тим самим обмежуючи падіння цін на кукурудзу.

кукуруза 28.01

Прогнози

  • Дощі в Аргентині послабили посуху, але їхній вплив на врожайність залишається незрозумілим.

Фуражний ячмінь

Ринкові тенденції

На 27 січня, ціни попиту на ячмінь CPT глибоководні порти України залишились на рівні вівторка – $278/тонну. Обмежена кількість пропозицій утримує ціни незмінними.

фуражная пшеница 28.01

Прогнози

  • Обмежена пропозиція може продовжувати надавати підтримку цінам.