график цен 14.01.2022

Продовольча пшениця

Ринкові тенденції

На 13 січня, ціни попиту на українську пшеницю 2 та 3 класів CPT-порти у глибоководних портах у доларовому еквіваленті залишились на рівні вівторка. У гривневому еквіваленті попит на пшеницю 3 та 2 класів  збільшились на 50 грн/тонну CPT-порт. Це може бути пов’язно з укріпленням курсу долара до 27,7 грн. Котирування пшениці в Чикаго продовжували зниження у четвер на фоні скорочення прогнозу споживання пшениці в світі майже на 2 млн. тонн у січневому WASDE. Тоді як збільшення врожаю пшениці в Аргентині (збір майже завершено) на 0,5 млн. тонн у місяць – до 20,5 млн. тонн було очікувано трейдерами.

прод. пшеница 14.01

Прогнози

  • Трейдери очікують нових факторів. У той час, як тендер TMO на 335 тис. тонн пшениці з постачанням у період з 10 лютого по 10 березня, який відбудеться 18 січня, може стримати зниження цін.

Фуражна пшениця

Ринкові тенденції

На експортному ринку фуражної пшениці ціни попиту CPT зросли за рахунок необхідності покриття попиту учасниками ринку.

 

фуражная пшеница

 Прогнози

  • Подальше ціноутворення буде залежати від сусідніх ринків та рівня попиту.

Фуражна кукурудза

 

Ринкові тенденції

На 13 січня, ціни попиту на кукурудзу СРТ-глибоководні порти збільшилися у доларову еквіваленті проти вівторка на $1/тонну – до $268/тонну. Ріст міг бути зумовлений покриттям попиту окремими трейдерами. Січневий WASDE створював тиск на ціни: оцінку українського врожаю кукурудзи було підвищено на 2 млн. тонн – до 42 млн. тонн, тоді як прогноз врожаю в Бразилії було знижено лише до 115 млн. тонн, що набагато оптимістичніше ніж 112,9 млн. тонн від Conab.

кукуруза

Прогнози

  • Зниження прогнозу врожаю кукурудзи в Аргентині на 8 млн. тонн у місяць до 48 млн. тонн аналітиками RGE у середу, що значно менше 54 млн. тонн від січневого WASDE, може підтримати ціни.

Фуражний ячмінь

Ринкові тенденції

На 13 січня, у глибоководних портах України ціни попиту на ячмінь на умовах CPT-порт збільшились проти минулого вівторка на $1/тонну – до $273/тонну. Обмежена пропозиція українського ячменю надає підтримку цінами.

ячмень 14.01.2021

Прогнози

  • Проведення турецьким TMO тендеру 20 січня на закупку 345 тис. тонн пшениці з постачанням у період з 15 лютого по 10 березня може підтримати ціни. 

.