Україна – один з найбільших виробників соняшнику в усьому світі. Сприяє цьому всьому відповідний для вирощування культури клімат. Тому, аграрії з усіх регіонів займаються виробництвом соняшнику, в тому числі і з Харківської області.

Щорічно Україна експортує дану зернову культуру в більш ніж 100 країн світу. Потреба в даній продукції існує і на внутрішньому ринку, але великі обсяги зернової культури за більш вигідною ціною можна реалізувати на міжнародному ринку.

Які фактори впливають на формування вартості соняшнику в Харківській області?

Ціна на соняшник в Харківській області є однією з найвищих в Україні. Завдяки цьому соняшник вважається економічно вигідною культурою, з рентабельністю 80%.

Щорічно ціна на соняшник в залежності від пори року змінюється і, як правило, залежить від наступних факторів:

 • погодних умов;
 • стрибків цін на інші зернові культури (такі, як соя, рапс і так далі);
 • обсягу партії і якості продукції;
 • прогнозованого обсягу врожайності в країнах-виробниках;
 • світові кінцеві запаси та обсяги закупівель експортних контрактів на продукцію переробки соняшнику (масло, шрот).

На світовому ринку формування ціни на 1 тонну соняшника обґрунтовується вартістю 1 тонни масла. Оскільки обсяг експорту останнього значно вище.

Висока ціна на соняшник в Харківській області формується і під впливом постійної конкуренції між експортерами та переробниками.

Які документи знадобляться для продажу соняшнику?

Соняшник часто використовується для виробництва масла, тому важливо, щоб продукція повністю відповідала існуючим нормам. Тому, насіння соняшнику проходять сертифікацію.

Перелік обов’язкових документів при експорті даної продукції залежать від законодавства країни, в яку і буде здійснена поставка. Можуть бути запитані сертифікати походження, фітосанітарні укладення і так далі.

Як продати соняшник на експорт?

Соняшник – зернова культура, яку у великих обсягах можна продати на міжнародному ринку за хорошою ціною. Але, ось самостійно підготувати необхідну документацію, організувати транспортування, знайти компанію-експортра, провести переговори досить важко. Щоб мінімізувати ризики краще звернутися за допомогою до зернотрейдера.

Трейдінгова компанія візьме всі дані процеси на себе і спростить реалізацію зернової культури. В першу чергу зернотрейдер допоможе з оформленням документації і відвантаженням, а також знайде і виправить помилки різного характеру.

Вигідні умови співпраці від компанії «G.R. Agro»

Якщо ви вирішили реалізувати свою продукцію на міжнародному ринку і хочете звести до мінімуму всі ризики, звертайтеся за допомогою до компанії «G.R. Agro».

Головні переваги співпраці з нами полягають в наступному:

 • лояльні ціни на всі види елеваторних послуг;
 • гнучкість в прийнятті рішень стосовно поставки і закупівлі на елеватори;
 • надання швидкого сервісу по формуванню договірної бази;
 • забезпечення повного циклу продажів «з поля в порт»;
 • наявність сучасного автопарку, за допомогою якого ми готові забезпечити швидку поставку автотранспорту під навантаження;
 • наявність акредитованих найбільших компаній-експортерів на елеваторах компанії.

Ми допоможемо вигідно реалізувати продукцію на міжнародному ринку і зведемо всі ризики до мінімуму. Тому, якщо ви шукаєте надійну компанію, звертайтеся до нас.

готові до вигідної співпраці?
Подзвонити Подзвонити Написати