«G.R. Agro» проводить на регулярній основі закупівлю пшениці на елеватори компанії.

Ціна закупівлі 1 тонни пшениці на елеваторах компанії «G.R. Agro»

Актуальні ціни: 03.06.2023

Інгулецький елеваторВільногірський елеваторВарварівський елеваторРоздорський елеваторПришибський елеваторБазисні показникиБазисні показники
КультураПДВ/без ПДВПДВ/без ПДВПДВ/без ПДВПДВ/без ПДВПДВ/без ПДВВолога, %Смітна домішка, %
Пшениця 2 кл-----14%2%
Пшениця 3 кл-----14%2%
Пшениця 4 кл-----14%2%

Пшениця – зернова культура, яка вирощується по всій території України. Завдяки активній сільськогосподарської діяльності наша країна відома у світі як аграрна держава.

Хмельницька область відома високими показниками врожайності фуражної пшениці. Дане зерно не використовується в харчовій промисловості і для посіву. Воно є незамінним продуктом в раціоні домашніх тварин.

Закупівельна ціна на пшеницю в Хмельницькій області постійно змінюється і може залежати від різних факторів, і дійсна тільки при відповідності товару базисним характеристикам.

Які фактори впливають на формування ціни на пшеницю в Хмельницькій області

Продаж пшениці в Хмельницькій області здійснюється цілий рік. Але, в кожному періоді ціна може бути різною. В першу чергу вартість формується на підставі зовнішніх чинників, таких як:

 • ситуація на світовому ринку;
 • попит і пропозиція;
 • врожайність;
 • погодні умови.

Продати за вигідною ціною пшеницю виробник може тільки при відповідності її всім якісним характеристикам, тому для аграрія вартість формується на підставі наступних критеріїв:

 • Рівень вологості. Це важливий критерій при зберіганні зернової культури. Його невідповідність може призвести до погіршення товарного виду зерна і ускладнити подальшу його переробку.
 • Засміченість. У пшениці може бути присутнім зернова і смітна домішка. Через харчової цінності допускається досить велика наявність зернової домішки. Присутність в продукції невеликих каменів, обгорілих зерен, піску негативно впливає на подальшу переробку зернової культури, тому перевищення показника смітної домішки здешевлює її.
 • Наявність запаху. Зерна пшениці здатні поглинати все сторонні запахи. Тому, неправильне зберігання і зіпсованість культури можна визначити за даним критерієм. Заграло зерно має солодовий запах. При протіканні в зерні процесів самозігрівання воно пахне цвіллю. Розкладання білкової матерії супроводжується запахом гнилі.
 • Однорідність. Зерна пшениці повинні відповідати за формою і розміром відповідного сорту. Неоднорідну зернову культуру набагато складніше переробляти.
 • Колір. Допускаються невелике відхилення від норми при різних видах переробки. За кольором визначають ступінь свіжості продукції. Відхилення можуть свідчити про зміни в хімічному складі врожаю.
 • Поразка продукції шкідниками. Негативно впливає на зернову культуру і може привести до її здешевлення. При ураженні пшениці шкідниками в зерні можуть спостерігатися відходи личинок, поїдені зерна і трупи комах.

Як вигідно продати пшеницю

Після збору врожаю виробник пшениці шукає, як вигідно реалізувати свою продукцію. Закупівельні ціни на пшеницю в Хмельницькій області не завжди дозволяють аграрію отримати максимальний прибуток за зібраний урожай.

Багато фермерів через відсутність власних сховищ і гострої необхідності в фінансах змушені після закінчення збиральної кампанії продавати продукцію. Ціна на пшеницю в вересні невисока. Наявність великої пропозиції призводить до того, що купити зерно пшениці в Хмельницькому можна дешево. Беручи рішення реалізувати зернову культуру, в даний час аграрій може втрачати від 20 до 40 доларів за 1 тонні продукції.

Для реалізації пшениці за вигідною ціною фахівці компанії «G.R. Agro» рекомендують:

 • не продавати всю продукцію після збору врожаю;
 • постійно здійснювати моніторинг цін на світовому ринку;
 • вибрати вдалий період для реалізації продукції.

Багато аграрії акцентують свою увагу на вирощуванні зернової культури, і при здобутті хорошого врожаю не завжди розуміють, як його можна ефективно реалізувати. Ми готові допомогти вигідно продати продукцію з урахуванням усіх рекомендацій і надати вітчизняному виробнику можливість вийти на світовий ринок.

Чому співпрацювати з компанією «G.R. Agro» вигідно

«G.R. Agro» існує на ринку більше 15 років. Наша кваліфікація і досвід дають можливість приймати тільки оптимальні рішення. Ми пропонуємо вигідні умови співпраці, які допомагають вітчизняному виробникові отримати максимальний прибуток. Звертаючись до нас, ви отримуєте:

 • доступні ціни на всі елеваторні послуги;
 • гнучкість в прийнятті рішень стосовно закупівлі та постачання продукції на елеватори;
 • оперативну поставку автотранспорту під завантаження, завдяки наявності власного автопарку;
 • тільки конкурентні ціни на пшеницю, які постійно оновлюються;
 • швидке формування договірної бази для виробників зернових культур;
 • можливість реалізувати свою продукцію на міжнародному ринку.
готові до вигідної співпраці?
Подзвонити Подзвонити Написати