«G.R. Agro» проводить на регулярній основі закупівлю пшениці на елеватори компанії.

Ціна закупівлі 1 тонни пшениці на елеваторах компанії «G.R. Agro»

Актуальні ціни: 03.06.2023

Інгулецький елеваторВільногірський елеваторВарварівський елеваторРоздорський елеваторПришибський елеваторБазисні показникиБазисні показники
КультураПДВ/без ПДВПДВ/без ПДВПДВ/без ПДВПДВ/без ПДВПДВ/без ПДВВолога, %Смітна домішка, %
Пшениця 2 кл-----14%2%
Пшениця 3 кл-----14%2%
Пшениця 4 кл-----14%2%

На світовому ринку Україна відома як аграрна країна. З кожним роком врожайність пшениці тільки збільшується. Внутрішній ринок не потребує такої кількості продукції, тому левова частка зернової культури йде на експорт.

Пшениця вирощується у всіх регіонах України, не виключенням є і Чернігівська область. З року в рік тут спостерігається високий показник врожайності фуражної пшениці. Дане зерно призначене для тваринництва і не використовується в харчовому виробництві.

Фужерні пшениця – цінний продукт, до якого пред’являється набагато менше вимог. Але, ціна на реалізацію зернової культури сьогодні в Чернігівській області актуальна тільки при її відповідності всім якісним характеристикам.

Від яких факторів залежить ціна на пшеницю

Формування ціни на пшеницю в першу чергу залежить від зовнішніх факторів. Серед їх числа:

 • показник врожайності;
 • погодні умови;
 • ситуація на світовому ринку;
 • попит і пропозицію.

Для виробника ціна на продукцію формується на підставі критеріїв товарного вигляду:

 • Рівень засміченості. Згідно з існуючими стандартами пшениця може мати смітну і зернову домішку. Перевищення показника смітної домішки більше 5% може призвести до ускладнення процесів по переробці зернової культури, тому погіршує її якісні характеристики. Зернова домішка має поживну цінність, тому допускається в розмірі до 15%.
 • Колір. Кожен сорт пшениці володіє своїм відтінком. Але, при різних методах переробки може спостерігатися відхилення від норми. Досить часто за кольором визначають ступінь свіжості продукції.
 • Запах. Свіжа якісна продукція не має ніякого специфічного запаху. Але, зерна пшениці здатні вбирати всі сторонні запахи. Саме тому, за даним критерієм часто визначають якість продукції. Коли зернова культура пахне гниллю, це свідчить про розкладання білкової матерії, солодовий запах свідчить про процеси самозігрівання і цвілі, кислий запах – знак заграв зерна.
 • Однорідність. Кожному сорту зернової культури властиво мати певну форму і розмір зерен. Неоднорідність може свідчити про змішування різних сортів пшениці і призводить до скрутного процесу переробки.
 • Вологість. Рівень вологи відповідно до стандартів не повинен перевищувати показника 15%. При підвищеному показники утрудняєшся процес переробки та зберігання зернової культури.
 • Шкідники. Поразка зернової культури значно погіршує її якісні характеристики та призводить до процесів самозігрівання зерна.
 • Щільність. Залежить від показників структури та стиглості.

Компанія «G.R. Agro »готова запропонувати ринкову ціну на пшеницю в Чернігівській області та гарантувати проведення об’єктивного аналізу.

Як вигідно продати пшеницю в Чернігівській області

Як учасник ринку виробник зернової культури може отримати прибуток або збитки. Як правило, фермери акцентують свою увагу на висадці, вирощуванні і збиранні врожаю, але це далеко не все. Отримання хорошого врожаю не гарантує його вигідну реалізацію.

Після збору врожаю, аграрій може продати пшеницю в Чернігівській області за низькою вартістю. Це відбувається через відсутність попиту і наявності великої пропозиції на ринку. Як показує практика, купити пшеницю в Чернігівській області в різні періоди можна за різною ціною. Найвищу вартість варто очікувати навесні.

Компанія «G.R. Agro» готова допомогти вітчизняному виробнику і для реалізації продукції за вигідною вартості рекомендує:

 • не продавати продукцію в один період, краще розділити її на кілька частин і реалізовувати поступово;
 • стежити за цінами на світовому ринку;
 • вибирати найбільш вдалий період для продажу пшениці.

Через низьку закупівельну ціну українські аграрії не завжди здатні отримати максимальну вигоду. А вибір неправильного періоду продажу призводить до втрати від 20 до 40 доларів за 1 тонну продукції.

Ми розуміємо наскільки важко отримати хороший урожай, тому пропонуємо вигідні умови співпраці. Фахівці компанії «G.R. Agro» готові допомогти виконати всі рекомендації і підібрати найбільш вдалий період для продажу пшениці.

Чому з «G.R. Agro» вигідно співпрацювати

Компанія «G.R. Agro» має багаторічний досвід. Ми прагнемо створити умови, при яких вітчизняний виробник зможе максимально ефективно реалізовувати свою продукцію. Співпраця з нами має такі переваги:

 • оперативне узгодження всіх контрактів і оплат;
 • гнучкість в прийнятті рішень стосовно поставки і навантаження зернової культури на елеватори;
 • доступні ціни на всі елеваторні послуги;
 • можливість продажу продукції з елеваторів компанії на світовому ринку;
 • швидке постачання автотранспорту під навантаження завдяки наявності власного логістичного парку.
готові до вигідної співпраці?
Подзвонити Подзвонити Написати