Прагнення до лідерства в в сфері агробізнесу – це безперечний  показник високої якості обслуговування і пріоритетності інтересів клієнтів. Саме ці принципи  лягли в основу філософії діяльності компанії  ГК «G.R Agrо» в 2020-2021 році.

Суворе дотримання обраної стратегії, безперервне вдосконалення процесів взаємодії з партнерами і клієнтами, обслуговування автомобілів, розширення автопарку, модернізація потужностей та інфраструктури елеваторів, розширення комплексу послуг та надання додаткових сервісів дозволили визначити результати роботи компанії в першому півріччі 2021.

Основними інноваціями в майбутньому сезоні стануть програми «Агробізнес на дисплеї» і «Безоплатне зберігання на весь маркетинговий рік» в рамках 1-й етапу по впровадження платформи SAP Business Оne на базі своїх підприємств.

Перш за все, наша компанія пам’ятає про головне завдання –  технологій – вони повинні спрощувати нашим клієнтам і партнерам шлях до досягнення результату, а не ускладнювати його.

Якість взаємодії з клієнтом – ключова конкурентна перевага для підприємства, а сьогодні найчастіше саме технології визначають ступінь ефективності роботи з клієнтами. Якщо ваша технологія підводить клієнта, ви ризикуєте втратити його назавжди. Бізнес повинен спиратися на цілісні рішення, які дозволяють надавати нашому клієнтові всеосяжний сервіс на будь-якому етапі роботи з компанією.

 

Основними перевагами для клієнтів компанії в рамках нової стратегії стануть:

  • Система безоплатного зберігання – приймання і зберігання товару на елеваторах ГК «G.R. Agro», відсутність додаткових платежів за умовами зберігання товару, Можливість продажу зі складу товару поклажодавців будь-якої компанії, яка акредитована на елеваторах ГК «G.R. Agro».
  • Підключення до модуля «Агробізнес на дисплеї» – відстеження всіх етапів взаємодій елеваторів з поклажодавцями в рамках договору зберігання продукції в режимі online.
  • Запуск online майданчика «Біржі закупівельних цін».