Роздумуєте, кому і як продати вирощений ячмінь? Компанія G.R. Agro здійснює закупівлю цієї культури на території всієї України. Наша професійна команда пропонує взаємовигідні ціни, щоб забезпечити стабільну роботу та високу прибутковість сільськогосподарських підприємств України. Ячмінь продаж досі на порядку денному? Тоді вам до нас!

Як відбувається продаж ячменю?

Розміщувати в інтернеті оголошення “продам ячмінь” або “продам ячмінь за готівку” – це вже давно вчорашній день. Компанія G.R. Agro багато років купує цей цінний рис в українських виробників. Ми організовуємо транспортування зерна до наших елеваторів, проводимо необхідні лабораторні дослідження, забезпечуємо післязбиральне очищення та сушіння.

Наші співробітники ретельно перевіряють якість зернових, що закуповуються. Насамперед зерно має відповідати стандартам, встановленим українським законодавством. Щоб продати зерно на експорт, ми також перевіряємо поставлені партії на повну відповідність до міжнародних вимог.

Щоб реалізувати ячмінь за кордон, ми співпрацюємо з трьома портами – Одеса, Миколаїв та Бердянськ. Через них експортуємо ячмінь до країн Європи та світу.

Який ячмінь купує GR. Agro і від чого залежить ціна?

 Ми отримуємо постачання ячменю від сільськогосподарських виробників, яким вдалося виростити високоякісне зерно, яке відповідає таким показникам якості:

1. Вологість має перевищувати 14,5%.

2. допустимий бур’ян – 2%.

3. Відсоткове співвідношення зернової домішки – до 8%.

 4. Амброзія – 0%.

5. Відсутність сторонніх запахів, натуральний колір

 6. Можливий рівень зараженості – 1 ступінь.

Ціни на ячмінь в Україні сьогодні формуються залежно від базисних якісних показників. На нашому сайті є можливість відстежити цінові коливання та вибрати найкращий час для продажу врожаю.

Зверніть увагу: вартість ячменю залежить від різних параметрів, зокрема:

  • сезонності;

 • логістичних та транспортних особливостей;

 • Витрат на сільськогосподарські роботи;

 • баланс зовнішнього та внутрішнього зернового ринку;

• базових показників якості;

• конкуренція;

• показники врожайності;

 • рівня попиту.

Вартість обумовлюється попитом в основних країнах-імпортерах: Китаї, Саудівській Аравії та інших.

Які документи потрібні для продажу ячменю?

До обов’язкового переліку документів, які знадобляться для продажу ячменю, входять відповідно оформлені та підписані договори, податкові накладні та сертифікати якості на продукцію. Не обійтися без протоколу лабораторних випробувань, у якому будуть докладно описані результати досліджень, проведених відповідно до вимог ГОСТ (ДСТУ).

Способи розрахунку

Спосіб розрахунку залежить від вимог чи побажань наших партнерів:

1. Банківські операції: платіж у максимально стислий термін буде переведено на рахунок.

 2. Готівкою: продаж ячменю за готівку – найшвидший спосіб розрахунку.

3. З ПДВ: Податок на додану вартість – це непрямий податок, який повертається виробнику. У фіскальної служби до вас не виникне жодних питань.

 4. Без урахування ПДВ: цей податок буде включено до тарифу.

Переваги роботи з G.R. Agro

G.R. Agro – успішне підприємство із багаторічним досвідом роботи на міжнародних ринках. Ми приймаємо постачання зернових цілий рік. Наша професійна команда безпосередньо взаємодіє як із фермерами та невеликими приватними господарствами, так і з великими гравцями вітчизняного аграрного ринку.

Всі прийняті нами рішення базуються на відточених процесах закупівлі та експорту, докладному аналізі ситуації на зерновому ринку, синхронізації дій усіх підрозділів. Вибирайте GR. Agro – ми не підведемо!

готові до вигідної співпраці?
Подзвонити Подзвонити Написати