Сільськогосподарський ринок в Україні розвивається швидкими темпами. При цьому основною складовою агробізнесу є торгівля зерновими, яку забезпечують професійні зернотрейдери. Запит «зерно купити в Запоріжжі» наприкінці зими та на початку весни стає особливо актуальним. Це пов’язано зі стабільно високими врожаями у цьому регіоні та розгалуженою системою елеваторів, де зберігаються запаси вирощеного зерна.

Процес покупки зерна в Запорізькій області

Щоб зерно оптом купити в Запорізькій області, звертайтесь лише до перевірених зернотрейдерів, які зарекомендували себе на ринку як надійні партнери. Це стане гарантією прозорих умов співробітництва та взаємовигідних цін. Ви будете впевнені, що отримаєте високоякісний товар, який перезимував у сучасному обладнаному зерносховищі. Адже сумнівні постачальники можуть виявитися несумлінними партнерами. Якщо ви вирішили купити зерно в Запорізькій області, виберіть контрагента, знайдіть його контакти та домовтесь про зустріч на рівні менеджменту компанії.

Важливий момент: щоб уникнути неприємних втрат часу та коштів зверніться до відповідального посередника, який оформить усі документи та допоможе провести угоду від початку до кінця.

Які зернові продає компанія G.R. Agro, і від чого залежить ціна

Підприємство G.R. Agro цілий рік продає популярніна внутрішньому та зовнішньому ринку зернові та олійні культури: кукурудзу, пшеницю, соняшник, ячмінь, сою, горох та ріпак.

Серед основних факторів, що безпосередньо впливають на вартість сільськогосподарських культур:

 • співвідношення попиту та пропозиції;
 • обсяги зібраного врожаю;
 • кількість посівних площ;
 • товарні запаси на зерносховищах;
 • прогнози на майбутній урожай;
 • біржові ціни;
 • логістична складова;
 • якість пропонованих зернових.

Основним фундаментом ринкової ціни є якісні показники пшениці, ячменю, сої та кукурудзи, до яких відносяться рівень вологості, відсоток сміттєвих та зернових домішок, зараженість шкідниками, наявність пестицидів та інші стандарти.

Що потрібно для купівлі зерна у нас

Для укладання договору купівлі-продажу слід звернутися до співробітників спеціалізованого відділу одного із структурних підрозділів компанії G.R. Agro.
Звертаємо вашу увагу на те, що перед підписанням документів може виникнути необхідність пройти перевірку службою економічної безпеки.

Можливі способи розрахунку

Всі наші партнери мають можливість вибрати зручний для них спосіб розрахунку:

 1. Готівкою. Передаючи гроші з рук до рук, ви отримуєте чистий прибуток без втрат на податках.
 2. Безготівковий розрахунок. Обумовлену суму необхідно перерахувати на розрахунковий рахунок підприємства.
 3. З ПДВ. Податок на додану вартість повертається державою, що дає змогу компенсувати витрачені гроші.
 4. Без НДС. Цей спосіб оплати позбавить контрагента від зайвої паперової тяганини.

Переваги роботи з G.R. Agro

Продаж зернових – один із основних напрямків діяльності компанії. Наші менеджери оперативно обробляють запити на кшталт «куплю зернові». Стратегія діяльності підприємства будується на відкритості та прозорості всіх процесів. Ми гарантуємо вигідні ціни та швидкі взаєморозрахунки.
Якщо потрібно зерно купити оптом у Запоріжжі – звертайтесь до G.R. Agro!

готові до вигідної співпраці?
Подзвонити Подзвонити Написати