Аграрний ринок в Україні швидко розвивається. Обсяги експорту зернових за кордон зростають з кожним роком. Останнім часом наша країна збільшила обсяги постачання ячменю, пшениці та інших сільськогосподарських культур у кілька разів. Прибутковість торгівлі забезпечують досвідчені зернові трейдери, які докладно аналізують ситуацію на внутрішньому та світовому ринках. Зверніть увагу: купити зерно в Дніпропетровській області – одна з найвигідніших пропозицій, які існують на сьогоднішній день.

Як відбувається придбання зерна в Дніпропетровській області?

Розміщувати в інтернеті рекламні оголошення «Зерно купити оптом Дніпро» або «Зерно оптом купити в Дніпропетровській області» – це вже давно вчорашній день. Компанія G.R. Agro багато років продає зернові за стабільно високими цінами як агропідприємствам, так і портами. Ми організовуємо транспортування зерна, проводимо необхідні лабораторні дослідження, ретельно перевіряємо якість сільськогосподарської продукції.

Якщо вам потрібна пшениця, соя або кукурудза, зв’яжіться з нашими менеджерами, дізнайтесь про актуальні ціни та домовтеся про обсяги поставки.

Які зернові продає G.R. Agro і що впливає на вартість?

Потрібно купити зерно в Дніпрі? G.R. Agro реалізує великі обсяги аграрної продукції, яка має постійний попит:

 • пшеницю;

 • соняшник;

 • кукурудзу;

 • ячмінь;

 • сою;

 • горох.

Ціна постачання безпосередньо залежить від основних показників якості:

 • вологість;

 • наявність сміттєвої домішки;

 • наявність зернової домішки;

 • зараженість шкідниками;

 • запах та колір;

 • масова частка білка;

 • вміст пестицидів.

Що потрібно для покупки зерна у G.R. Agro?

Вирішили купити зерно в Дніпропетровській області? Будьте готові до укладання офіційного договору, погодження умов угоди та суворого виконання взятих на себе зобов’язань.

Наші клієнти можуть бути впевнені, що придбана продукція буде поставлена ​​у визначений час. У деяких випадках необхідно провести бесіду з представником Служби безпеки, який має підтвердити надійність нового партнера.

Способи розрахунку

При виборі пріоритетного способу розрахунку ми повністю орієнтуємось на вимоги та побажання наших партнерів. Для максимально зручної співпраці можливі такі варіанти оплати:

 1. Банківські операції – швидкі, прозорі та надійні взаєморозрахунки, що виробляються дистанційно. Усі документи про скоєні платежі зберігатимуться в електронному вигляді. За потреби їх можна роздрукувати.

 2. Готівкою – найоперативніший і найпростіший спосіб розрахунку. Клієнт передає гроші з рук в руки без необхідності мати справу із сторонньою юридичною особою або чекати на завершення транзакції.

 3. З ПДВ: податок на додану вартість – це непрямий податок, який згодом повертається на рахунок платника. У фіскальних органів до підприємства не виникне жодних питань.

 4. Без урахування ПДВ: застосування загальної системи оподаткування допомагає уникнути зайвої паперової тяганини.

Переваги прямої співпраці з G.R. Agro

G.R. Agro – сучасна міжнародна компанія, що пропонує вигідні умови продажу зерна із виходом на світові ринки. Підприємство, засноване у Канаді у 2005 році, має офіційні представництва у Швейцарії та Україні. За майже два десятиліття присутності на світовому ринку «G.R. Agro» вибудувала ефективні бізнес-моделі, в основі яких чіткий електронний документообіг, розвинена супутня інфраструктура, до дрібниць продумана логістика.

Українська команда налічує близько 500 професійних співробітників, які працюють на 8 підприємствах, розташованих у 3 регіонах України.

готові до вигідної співпраці?
Подзвонити Подзвонити Написати