«G.R. Agro» проводить на регулярній основі закупівлю пшениці на елеватори компанії.

Ціна закупівлі 1 тонни пшениці на елеваторах компанії «G.R. Agro»

Актуальні ціни: 03.06.2023

Інгулецький елеваторВільногірський елеваторВарварівський елеваторРоздорський елеваторПришибський елеваторБазисні показникиБазисні показники
КультураПДВ/без ПДВПДВ/без ПДВПДВ/без ПДВПДВ/без ПДВПДВ/без ПДВВолога, %Смітна домішка, %
Пшениця 2 кл-----14%2%
Пшениця 3 кл-----14%2%
Пшениця 4 кл-----14%2%

Вартість пшениці в Запорізькій області сьогодні

Пшениця – важлива зернова культура, яку використовують в продовольчих цілях і як корм для домашніх тварин. Запорізька область відома високою врожайністю зернових культур, а особливо фуражної пшениці. Даний вид зерна є джерелом корисних речовин для тваринництва.

Склад кормової пшениці може бути різним. Згідно з міжнародними стандартами пшениця повинна бути цілою без сторонніх запахів і мати рівень вологості не більше 15%. Також не допускається присутність всіляких шкідників.

Ціна на пшеницю в Запорізькій області постійно змінюється і може залежати від різних факторів. Головним критерієм, який сьогодні впливає на вартість пшениці, є виконання всіх якісних характеристик перед надходженням продукції на ринок.

Від чого залежить вартість пшениці в Запорізькій області

Ціна пшениці в Запорізькій області може залежати від таких факторів, як погодні умови, логістичної і транспортної специфіки, витрат на посадковий матеріал і так далі.

Купити пшеницю в Запорізькій області за найменшою вартістю можна в період збору врожаю. Через відсутність попиту і великої пропозиції в даний період спостерігається найменша вартість на пшеницю по всій території України.

Вигідно продати пшеницю в Запорізькій області можна тільки з урахуванням якісних характеристик. Так як на вартість можуть впливати і такі критерії:

 • Рівень вологості. Важливий критерій поряд з температурою при зберіганні зернової культури. Надмірна кількість вологості в зерні може бути визначено навіть на дотик.
 • Однорідність. Зернова культура повинна мати однорідний вид, якісна продукція має зерна візуально однакової форми і розміру.
 • Домішки. Наявність піску, каменів, зерен інших культур і так далі можуть викликати труднощі в подальшому очищенню продукції, тому здешевлюють її.
 • Запах. Зерно повинно приємно пахнути і не віддавати гниллю або цвіллю. Ідеальний запах визначають в порівнянні з ароматом соломи. А ось несвіжий запах може говорити про те, що зерно зберігалося в умовах підвищеної вологості. Це негативно впливає на подальшу життєздатність зернової культури.
 • Колір. Залежно від сорту, пшениця повинна мати відповідний колір. Деякі методи сушки можуть викликати відмінності в кольорі, що є прийнятним. Але, наявність нерівномірного відтінку продукції може призвести до її здешевлення.

Як вигідно продати пшеницю

Після того як компанія зі збору врожаю закінчується, аграрій шукає більш вигідний метод реалізації продукції. Ціна на зернову культуру протягом сезону постійно змінюється. Тому, існує два найпоширеніші варіанти продажу зерна в Запорізькій області та інших регіонах: після збиральної кампанії і в період появи кращої ціни.

Багато аграрії очікують кращої ціни і продають продукцію після збору врожаю. Як показує практика, найвища ціна з року в рік в Запорізькій області спостерігається навесні. І в середньому, різниця в ціні восени і навесні може коливатися від 20 до 40 доларів за 1 тонну пшениці.

Очікування кращого вартість передбачає створення всіх умов для зберігання зернової культури. Через неправильне зберігання продукція може втратити свій товарний вигляд, і аграрій зазнає збитків. Тому, досить часто фермери не йдуть на ризик через відсутність власних сховищ або гострої потреби у фінансах реалізують продукцію з поля.

Компанія «G.R. Agro» готова запропонувати елеваторні послуги та гарантувати вигідну ціну на пшеницю.

Переваги співпраці «G.R. Agro»

Компанія «G.R. Agro» створює всі умови для того, щоб вітчизняні виробники зуміли ефективно реалізовувати свою продукцію. Для цього ми готові надати наступний спектр послуг:

 • фінансування;
 • закупівля;
 • зберігання;
 • транспортування;
 • продаж врожаю на світовому ринку.

Ми постійно розвиваємося, і щорічно до елеваторної промисловості збільшується автопарк. Сьогодні представленість «G.R. Agro» дозволяє сформувати конкурентну ціну на пшеницю. А співпраця з нами має такі переваги:

 • лояльні тарифи на елеваторні послуги;
 • гнучкість в прийнятті рішень стосовно закупівлі та постачання зернової культури на елеватори;
 • швидке постачання автотранспорту під навантаження завдяки наявності власного автопарку;
 • можливість реалізації продукції на світовому ринку;
 • забезпечення повного циклу продажу зернової культури «з поля в порт».

Ми існуємо на ринку більше 15 років і з кожним роком прагнемо створювати тільки вигідні умови співпраці. Тому, звертайтеся до нас і отримаєте можливість вигідно реалізувати свій урожай на міжнародному ринку.

готові до вигідної співпраці?
Подзвонити Подзвонити Написати