«G.R. Agro» проводить на регулярній основі закупівлю пшениці на елеватори компанії.

Ціна закупівлі 1 тонни пшениці на елеваторах компанії «G.R. Agro»

Актуальні ціни: 03.06.2023

Інгулецький елеваторВільногірський елеваторВарварівський елеваторРоздорський елеваторПришибський елеваторБазисні показникиБазисні показники
КультураПДВ/без ПДВПДВ/без ПДВПДВ/без ПДВПДВ/без ПДВПДВ/без ПДВВолога, %Смітна домішка, %
Пшениця 2 кл-----14%2%
Пшениця 3 кл-----14%2%
Пшениця 4 кл-----14%2%

Яка вартість пшениці сьогодні в Київській області?

Пшениця – найпоширеніша сільськогосподарська культура в усьому світі. І навряд чи існує людина, яка ніколи не чула про неї. Україна займає провідні позиції з експорту пшениці після таких країн, як Китай, США, Росія та Індія. І з кожним роком ціни на зернову культуру тільки збільшуються.

Київська область славиться великою врожайністю зернових культур, а особливо фужерні пшениці. Група даної сільськогосподарської культури визначається показником вологість, який не може перевищувати 14%.

Закупівельна ціна на фужерну пшеницю в Київській області є найбільшою по всій території України. Даний тип пшениці має ряд переваг, серед яких наявність великої кількості корисних елементів, таких як лізин, фосфор, білок.

Від чого залежить вартість пшениці

Досить складно заздалегідь передбачити вартість пшениці. Серед реальних факторів, які можуть вплинути на ціну, у фактичному році виділяють:

 • Погодні умови. Якість і кількість майбутнього врожаю залежить від погодних умов. Через проливні дощі або засуху часто фермерам не вдається отримати хороший урожай. Відповідно через це можна спостерігати стрімке зростання ціни.
 • Попит. Чим вище попит, тим дорожче пропозицію. Купити зерно пшениці за вигідною ціною можна після збору врожаю, так як в даний період спостерігається найменший попит.
 • Збирання врожаю. Вже на даному етапі можна зробити більш точні прогнози стосовно ціни. Під час збирання врожаю на ринку з’являється великий обсяг пшениці, через це спостерігається зниження ціни. При поганому врожаї ціна завищується.
 • Конкуренція. Через це фактора на ринку часто відбуваються зміни в ціні. В першу чергу враховуються тенденції на сьогоднішній день, а також попити і смаки споживача.
 • Ситуація в світі. Події, які відбуваються в світі, можуть позначатися на формуванні ціни на пшеницю.

Товарна цінність партії також може впливати на вартість. Серед якісних критеріїв, які впливають на товарний вигляд партії можна виділити рівень вологості, наявність домішок, однорідність, зовнішній вигляд оболонки зерен, форма і розмір.

Як вигідно продати пшеницю?

Щоб вигідно продати пшеницю в Київській області, компанія «G.R. Agro» рекомендує врахувати наступні моменти:

 • Вибрати правильний період для продажу. Найневигідніший період для продажу пшениці – перший місяць після збору врожаю. Вдалий період – з січня по березень. Щорічно в цей час спостерігається збільшення вартості на пшеницю.
 • Проаналізувати світові тенденції. Якщо в інших країнах експортерах у фактичному році спостерігалися погані погодні умови, це вплине на ціну.
 • Визначити в якому регіоні реалізація пшениці буде вигіднішою.

Дочекатися вигідної ціни – головне правило, якого дотримуються багато українських фермерів. Але, в такому випадку виникає необхідність в передпродажного зберігання пшениці. Через відсутність власних сховищ фермери змушені реалізовувати продукцію відразу після збору врожаю. Подібна ситуація може призвести до того, що фермер втрачає до 40% прибутку.

Оптимальна схема реалізації пшениці – продаж продукції частинами. Наприклад, 20% – до збору врожаю, 20% – після збору в серпні-вересні, 30% в період з листопада по грудень, інші 30% з січня по березень. Керуючись цими правилами, навіть при невеликій врожайності фермер зможе розраховувати на середній рівень прибутку.

Компанія «G.R. Agro» готова запропонувати конкурентну ціну і допомогти продати пшеницю в Київській області в найвигідніший для фермера період.

Переваги співпраці з компанією «G.R. Agro»

Компанія «G.R. Agro» готова надати вигідні умови співпраці. З моменту заснування і по нинішній день ми робимо все для ефективного і динамічного розвитку. Співпраця з нашою компанією має цілий ряд переваг, серед яких:

 • лояльні ціни на послуги елеваторів (приймання, очищення, сушіння, зберігання і відвантаження товару);
 • гнучкість в прийнятті рішень закупівлі і поставки на елеватори;
 • наявність власного логістичного парку дає можливість забезпечувати необхідний автотранспорт під навантаження, як результат – оперативн енадання за контрактом передоплати за партію;
 • оперативне узгодження всіх контрактів і оплат;
 • забезпечення повного циклу «від поля до порту» на умовах: DAP, FCA, CPT, EXW,FOB, DAT.

Ми постійно розвиваємося і зростаємо. З кожним роком крім елеваторної промисловості збільшується автопарк. Здійснюється робота в сфері поглиблення співпраці з партнерами в суміжних галузях. А представленість на внутрішньому і зовнішньому ринку дає нам можливість формувати найвигідніші ціни.

готові до вигідної співпраці?
Подзвонити Подзвонити Написати