Кукурудза – стратегічна культура для українських аграріїв. Однорічна злакова рослина досягає 3 метрів у висоту. Листя виростають в довжину до 1 метра. На стеблі формується, переважно, 1 або 2 качани. У деяких підвидів їх може бути більше. Дозрілий качан виростає до 10-50 см, його вага становить від 50 до 500 грамів. 1 качан містить до 100 круглих або подовжених зерен. Більшість сортів характеризує жовтий Колір зерна. Менш поширені види мають насіння червоного, синього, фіолетового, а також чорного забарвлення.

Вартість кукурудзи сьогодні

Збирання кукурудзи стартувало у вересні та може тривати до грудня включно. Зараз збір врожаю в розпалі, що впливає на остаточну вартість зерна. Ціна 1 тонни не перевищує 8 тисяч гривень. Купити кукурудзу в Чернігівській області можна від 7150 до 7900 гривень за тонну.

Фактори, що формують вартість

Виходячи з тенденцій останніх маркетингових років, ціна на насіння схильна до підвищення. Вартість “золотого зерна” залежить від безлічі визначальних факторів, починаючи від врожайності та закінчуючи спекуляціями на біржах:

  1. Урожайність. Великий урожай призводить до перенасичення ринку і падіння цін.
  2. Метеорологічні умови. Якісному розвитку рослини сприяє помірно-континентальний клімат з достатнім рівнем освітлення і вологи.
  3. Якісні показники. Ціни залежать від вологості, смітної та зернової домішки.
  4. Позиції інвестиційних фондів, які вкладають ресурси в товарні ринки.
  5. Економічні фази в країнах-імпортерах і експортерах. Стан економіки впливає на масштаб виробництва і купівельну спроможність громадян і бізнесу.

В останні маркетингові роки розцінки перестали бути стрибкоподібними та стабілізувалися. Провідні експерти очікують, що така позитивна тенденція найближчим часом збережеться.

Що необхідно для продажу кукурудзи

Щоб вигідно реалізувати зібраний урожай, необхідно виростити високоякісне зерно. Правильний підхід включає такі пункти:

  • вибір високоврожайного гібрида;
  • якісна обробка грунту;
  • використання сучасних культиваторів і сівалок;
  • своєчасний догляд за посівами на всіх стадіях росту;
  • правильна підгодівля грунту.

Для оцінки якості на території України використовують ГОСТи. При експорті діють також вимоги Європейського Союзу, USDA та інші стандарти, які повинні бути підтверджені відповідними документами.

Продаж кукурудзи на експорт

“Цариця полів” – головна експортна сільськогосподарська культура України. Багато місцевих зернотрейдерів мають вихід в Китай, Єгипет, країни Близького Сходу. Запити» куплю кукурудзу Чернігівська область” вельми популярні, що свідчить про більший інтерес до культури.

Не тільки продати урожай за кордон, а й отримати солідний прибуток допоможуть перевірені зернотрейдери, які мають серйозний досвід проведення міжнародних операцій.

Головні переваги співпраці з компанією G.R. Agro

Група компаній “G.R. Agro” готова купити кукурудзу в Чернігові. З кожним маркетинговим роком підприємство набуває великих обсягів продукції, встановлюючи взаємовигідні конкурентні ціни за тонну. “G.R. Agro” надає швидкий сервіс, що включає акредитацію, підготовку договорів та оформлення супутньої документації. Узгодження контрактів і оплата відбувається без затримок.

готові до вигідної співпраці?
Подзвонити Подзвонити Написати